Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Téged szeretlek a világon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Téged szeretlek a világon a legjobban" mondtak már neked ilyet? Te esetleg mondtad valakinek? Mennyire lehet az ilyet komolyan venni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 06:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már mondtam, de nem kellett volna. :(
2016. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Túl sokan mondták már ezt nekem ahhoz, hogy még komolyan tudjam venni 28/L
2016. máj. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondtak is és mondtam is. A páromnak mondtam, Ő meg nekem. :-)
2016. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mondtam már a páromnak, és ő is nekem. én komolyan gondoltam, benne nem lehetek biztos ugye, de szerintem ő is:)
2016. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen mondtam már a páromnak :) És ő is mondta nekem :) És nagyon is komolyan lehet venni, mert szerintem azt érzed, ha őszintén mondják.


21/L

2016. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, többen is. Én csak egyszer.
2016. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondta a párom és én is neki, így is érezzük, komolyan veszem, ahogy ő is engem! Én pl. bombabiztosan tudom, hogy minket csak a halál választ el...

(nem tinik vagyunk, talán emiatt is tudom hogy nálunk már megcsalás nem játszik...)

2016. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Anyu mondta. :) De tőle legalább el is hiszem.

Pasinak sosem hinnék.

2016. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szám szerint háromszor hallottam már, három különböző férfiember szájából. Az egyik csak simán szakított, a másik kettő meg is csalt. Nem kétlem, hogy akkor, amikor mondták, komolyan gondolták, de az idő bebizonyította, hogy nem igazán tartották magukat az elgondolásaikhoz.


A vőlegényem ilyet sose mondott, mégis elhiszem neki, hogy így van. Ha mondani kell, akkor már gyanús :D

2016. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha nem mondott nekem ilyet egyik pasim sem. :D De nem is csodálom! Szerintem az ilyesmit nem lehet komolyan venni hosszútávon.
2016. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!