Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tőlem 30 évvel idősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem 30 évvel idősebb a pasi. Lehet én nem vettem észre a jeleket?

Figyelt kérdés
Sziasztok.30 éves nő vagyok.Majdnem napi szinten találkozunk,nekem soha nem fordult meg a fejemben semmi olyan gondolat,ami most kiderült, hogy neki igen..Történ vele egy rossz dolog és maga alatt volt.Annyit kért tőlem,hogy megölelhet e mert most szüksége lenne rá.Mondtam,hogy persze,hisz vagyunk olyan baráti kapcsolatban.És pár pillanat után elkezdte a nyakamat csókolgatni.Meglepődtem de nagyon..és hihetetlen volt a számomra de nem ellenkeztem,sőt jó érzés volt érezni(soha ilyen gondolatom nem volt vele kapcsolatban)volt egy kis simogatás is,de ennyi,mondtam neki hogy ne....Hozzáteszem a lánya velem egy idős.És nekem is van párom.Nem tudom mire vélni a történteket.Meg azt sem,hogy nem ellenálltam neki,és jólesett a közeledése.Lehet én nem vettem észre a jeleket?Hiszen akárhányszor lejön mindig kapok tőle valamit.Virágot,csokit,mikor mit.És mindenben segít nekem,csak kérnem kell és cserébe nem fogad el semmit.Eddig azt gondoltam,hogy nagyon jó barát,de ezek után.... Mit gondoltok erről??

2016. máj. 24. 07:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fülembe súgta,hogy: Szeretlek
2016. máj. 24. 08:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Igen,lehet h nem vetted észre a jeleket.
2016. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mit akar? Talán csak szexet?Bár nem így ismertem meg..
2016. máj. 24. 08:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Van párod.Ha az idős pasi párkapcsolatot akar,szakítanál érte a pároddal? Ha semmiképp nem szeretnél váltani,teljesen mindegy h azért mondta h szeret mert tényleg szeret v azért h megfektessen.Annyiból h udvarolgat,a szándékait mi nem tudjuk megítélni,te ismered.
2016. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a papikának már fel se áll nagyon. finoman utasítsd el, főleg meg ha még párod is van.. lehet hogy lányaként tekint rád, csak kicsit elszaladt vele a ló.
2016. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, szexet biztosan akar!
2016. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Pfff.... egy 60 éves papa .. Hát rád igazán büszke lehet a "párod".

Mit gondolok erről? Hogy a papa meg akar dugni.

Te meg egy elég aljanép vagy, hogy egy 60 évessel flörtölsz. Ennyit.

De javaslom kérdezd meg a "párodat" is mit gondol erről.

2016. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Meg ne haragudj basszus..de azigen :D

Van párod,és egy 60-éves elkezdi csókolgatni a nyakadat te még meg kérded hogy mit akarhat?

Meg akar d*gni téged mert hozzá képest fiatal husi vagy,ennyi.


Nem olyan összetett ez mint amilyennek képzeled.

Gyönyörű párkapcsolatod lehet.

2016. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hehe :D

A nagy klasszikus, a szóba sem jöhet, mert... épp csak jóbarátként mindig ott van, mindig számíthatok rá, mindig bókol (de nem úgy!) mindig kedves, mindig érezteti, hogy szüksége van rád. És észre sem veszed, de megszédülsz annyi kedvességtől, figyelmességtől. Persze soha nem bókol direktbe, nem udvarol, nem kezdeményez, csak úgy ártatlanul elmondja, mennyire tisztel és becsül. És hogy jobbat érdemelnél, mint a párod, mert te annyira különleges vagy. És észre sem veszed, hogy mikor szerettél bele... hogy csak szexet, vagy többet is akar, az mindig csak utólag derül ki. De hogy nem az első és nem is az utolsó "áldozata" vagy, az holtbiztos.

2016. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!