Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés
a barátommal mostanság mindig vitatkozunk.. mindkettőnk egyetemre jár, most van a vizsgaidőszak.. én lennék vele sokat, de csak szexelni találkozunk... Van hogy a barátaival van, emiatt nem tanul és ilyenkor nem tud velem lenni, a barátaihoz ő igazodik, nekem meg hozzá kell igazodnom ( mert én szeretnék vele lenni és ha azt mondja, hogy csak pénteken jó akkor úgy szervezem a dolgaim) de már kezd elegem lenni, hogy a barátaival többet van mint velem... tiszteletben tartom hogy tanulnia kell, de ha azért nem találkozunk reggel mert előző este a barátaival volt és berugott az kicsit rosszul esik ( ha már amúgy is alig találkozunk)... nekem is vannak barátaim de ilyenkor ha választani kell a barátomat választom helyettük... van hogy felajánlom, hogy átmegyek hozzá (1,5 óra út) de neki az nem fér bele az idejébe ( még ha ki se kell mozdulnia akkor se). Úgy kezel mint valakit akitől természetes, hogy úgyis megbocsát, mindig megy ha kell.. Úgy érzem ez talán a tisztelet hiánya és nem tudom mit csináljak...
2016. máj. 24. 13:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
aztán ha az ilyen viták miatt nem kívánom a szexet akkor meg megsértődik és van hogy hozzámvágja, hogy nem is szeretem...
2016. máj. 24. 13:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is tetszik neked a házilyuk szerep akkor folytasd. Ha nem, akkor meg keress olyat akinek nem csak egy nemiszerv vagy.
2016. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2016. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2016. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt bizony magamra ismertem...mármint nem én vagyok a pasid, hanem pont így viselkedtem egyetemista koromban az olyan lányokkal, akikbe nem voltam szerelmes, csak kellett vki. Szivesebben voltam a haverjaimmal, ezekkel a bnőimmel meg max dugni jártunk össze. Úgyh. sajnos neked itt csak szexuális szereped van, más nincs.
2016. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű szakítás. Tiszteletnek, megbecsülésnek nyoma sincs a férfi részéről.
2016. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemel meg téged. Hagyd ott.


Elmesélem, hogy amikor én voltam egyetemista én is nagyon sokat tanultam a vizsgaidőszakban. A párom minden nap meleg ebédet hozott nekem étteremből, hogy ne kelljen azzal foglalkoznom a sok tanulás közben, hogy még a kajára is gondoljak. Ezen felül mindig be is vásárolt, hogy a hűtő is tele legyen. Ha épp elfáradtam nagyon, akkor mindig kitalált valami pihentető programot, pl. mozi és mindig elém jött kocsival. Ez 4-5 éve volt, azóta már együtt élünk.


Ezt csak azért írtam le, hogy ne add oda a fiatalságod egy ilyen pasinak, mert ha most így viselkedik, a jövőben sem hiszem hogy megváltozik, és egy boldogtalan életed lesz mellette.

2016. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sracot azonnali hatallyal lapatra tennem a helyedben.
2016. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a válaszok elég egyértelműek, és te is tudtad, hogy ez így nem normális kapcsolat, csak megerősítésre vágytál.


Tényleg egy bunkó paraszt a (most már remélhetőleg nem sokáig) párod. Legkevésbé sem szeret vagy tisztel, csak használ. Lehet, hogy rossz ezeket olvasni, és értéktelennek érzed magad, de valójában akkor leszel az, ha hagyod, hogy így kezeljenek. Állj ki magadért, szakíts, és keress jobbat, aki megbecsül.

2016. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem is a barátod. Csak dugni tart téged.
2016. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!