Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elmenni. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Fél éve szeretkezünk rendszeresen a párommal, de sajnos nem tudok elmenni.

Ô az elsô partnerem, sosem voltam még mással. Neki volt már több barátnôje, mindegyiket ki tudta elégíteni rendesen. Csak engem nem.

Amikor bennem van, sajnos szinte nem is érzek semmit, csak azt érzem, ha beteszi. Fél-háromnegyed órás meneteink szoktak lenni, de alig érzek valamit az egész alatt. :(

Próbáltunk már több pózt is, de semmi javulás. Ráadásul az elsô alkalmakkor rájöttem, hogy picivel többet érzek, ha összeszorítom a hüvelyem, ezért folyamatosan azt csinálom, de így se jobb. :(


Nagyon szeretem a páromat és mindenképpen megoldást szeretnék találni erre a problémára.


Ha magamnak csinálom, el tudok menni, és úgy érzem, többszörös orgazmusra lennék képes.

Gondoltam már arra, hogy erôsítsem az izmaimat, hogy tudjam szorítani, de nem tudom, hogy kell megtanulni.


Nagyon szomorú vagyok, de ezt nem mondhatom el a barátomnak, mert végleg elvenném az önbizalmát.


Tudnátok segíteni, hogy ezt hogyan oldhatnám meg?

Köszönöm,

19/L


2016. máj. 24. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A kegel gyakorlatoknak nezz utana.

Egyebkent attol hogy szerinte az elozo baratnoit mint kielegitette nem biztos hogy igaz is. Sajnos sok no jatssza meg

2016. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a problémát. Neki van túl vékony, vagy te vagy túl tág?

Az a baj, hogy ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. :( Nyilván valamit segít rajta az intim torna, de úgy nem lehet hosszú távon szexelni, hogy folyton szorítanod kell a hüvelyedet...

2016. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm, utána fogok nézni! :))


#2: Nem tudom, még sosem voltam más férfival. Én szerintem nagyon tág vagyok, mert ha ujjaz, akkor a legjobb érzés, ha minél több ujját használja.:(

Ráadásul ô is meglepôdik, hogy nem tudok elmenni, mert az exei mind el tudtak szex közben.. de ugye én nem is érzek szinte semmit.

Reggelente szokott jobb lenni egy fokkal, mert az elsô pár lökésnél szûkebb vagyok. Vagy akkor, ha nem vagyok eléggé nedves.. de a 10. lökésnél már megint nem érzek semmit.

2016. máj. 24. 14:27
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, akkor milyen módszerrel tudsz elmenni? Mert azt kellene megtalálnod, hogyan lehetne hasonlóan ingerelni a csiklódat aktus közben. Csak attól, hogy ki-be mozog, még én se tudtam elmenni soha, pedig 7 éves kapcsolatban vagyok, nekem például egyszerre szükséges kívülről és belülről is az ingerlés hozzá. Eleinte csak lovaglópózban ment, aztán már orál+ujjazás kombinációjával is.
2016. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4: Csak csiklóizgatással tudok elmenni, de egy-egy orgazmus után szinte mindig érzem, hogy többre is képes lennék, ha közben a hüvelyemben mozogna egy pénisz.

Köszönöm a tanácsot, ezt is biztosan meg fogom próbálni. :)


Nagyon szeret nyalni is a párom, az eddigi barátnôi azonnal elélveztek a technikájától, persze nekem is jó érzés, de nálam közel sincs az orgazmus, ezért kellemetlenül érzem magam, ha hosszan csinálja.

Esetleg még ebben is tudnátok segíteni?

2016. máj. 24. 14:52
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Nezd, egy az hogy nem kell mindent elhinni. Minden pasi ezt mondana ebben a helyzetben, hogy "de hat a Julis, a Mari meg a Teri is elment CSAK te nem vagy ra kepes", mert igy az o vallarol le van veve a felelosseg. O mindenkit kielegitett (vagy legalabbis azt hitte), te meg szuz voltal ugyse tudsz semmit. Szuzkent pedig ne haragudj de szinte kizart hogy annyira tag legyel hogy ne erezz semmit, az viszont nem annyira kizart hogy a baratnodnak szimplan vekony a penisze es egy extrem szuk huvelyu no valo hozza, akik eleg ritkak.
2016. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem extrém szűk hüvelyen van, úgyhogy ebbe pont beletrafáltál. :D


Egyébként az exei tutira hazudtak a srácnak.

2016. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sok mindent megbeszélünk, mindent megtesz értem, amit csak lehet. Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és nem szeretnénk hagyni, hogy emiatt tönkremenjen az egyébként mindenben rózsaszín és tökéletes kapcsolatunk.

Sokszor voltak nagyobb "veszekedéseink" azért, mert nem tudtam elmenni és mindig én kezdtem a vitát. Utána persze mindig bocsánatot kértem.

Ezekkel nagyon rombolom az önbizalmát, ezért sem merem neki ezt elmondani, hiszen teljesen összetörném vele szegényt.


#6,7: Sosem hazudna nekem ilyesmirôl, de lehet, hogy igazatok van azzal, hogy az exei közül valaki hazudott neki. :/

2016. máj. 24. 15:10
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem hazudtak neki, hanem max megjátszották az orgazmust.

Hátulról, lovaglópóz, fordított lovaglópóz, ezeket is próbáltátok már?

Egyébként a "csak" csiklói orgazmus, egyáltalán nem csak, a hüvelyi orgazmus is csiklói orgazmus, csak a hüvely falán keresztül van stimulálva a csikló. Szerintem ha benned van, kéne találni egy megfelelő pózt, hogy közben a csiklódat is izgatni tudja kívülről, illetve meg kéne találni azt a pontot, ahol a legjobban esik az izgatás (ezt szokták általában G pontnak nevezi), innen meg tényleg technika kérdése, hogy a párod szerszámja pont azt a részt stimulálja...

2016. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kegel gyakorlat,mobil app is van rá,hatásos.Plusz amikor pisilsz, szakítsd meg és visszatartod,majd újra nyomod,újra megszakítod.Nekem extraritkán van hüvelyi orgazmusom de a szexet élvezem,ha szűk vagyok.Ahhoz pedig a kegel a legjobb.
2016. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!