Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér vagyok, fáradt, leharcol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, fáradt, leharcolt és boldogtalan. Ahogyan a párom is. Ellaposodtunk. Hogyan motiváljam magam (magunkat) a kapcsolatunk érdekében?

Figyelt kérdés
Bedarált az élet mindkettőnket. Se idő, se energia, se pénz. Csak néma küzdelem napról napra a megélhetésért. De szeretném, ha még boldogok lennénk, nem csak két fásult zsírpacni, akik szülők lettek...
2016. máj. 27. 00:10
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

talán a kaján változtass

és hetente akármi is vagy 1 teljes napot töltsetek egymás társaságában 2-ben!!!

2016. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cukilányka 0.0 ***** válasza:
50%
Változtassatok a táplálkozásotokon, iktassatok be gyümölcsnapokat, lúgosítsatok, én méregtelenítenék is. :)
2016. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyeld ahogy a szerelmespárok andalognak az utcán a nyári napsütésben,ennél jobb motiváció nem kell.Ne irigykedve,utálkozva nézz rájuk hanem belőlük meríts erőt a változáshoz.Remélem sikerrel jártok.:)
2016. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Járjatok el együtt mozogni, színházba, moziba, beszélgessetek sokat, hogy pl. miért is alakult ki ez a jelenlegi helyzet és találjatok rá megoldásokat, olvassatok együtt könyveket..stb.


Egyébként arra van időd, amire szánsz!


Ne a kifogásokat gyártsd, hogy "Bedarált az élet mindkettőnket. Se idő, se energia, se pénz. Csak néma küzdelem napról napra a megélhetésért." Egy kapcsolatot nem küzdelemként kell felfogni! Nálad/nálatok a hozzáállással is probléma van!


Ha vannak már gyerekek, akkor pl. irassátok be a gyerekeket úszni és járjatok velük együtt úszni, csak ők a edzésen, ti pedig szimplán szórakozásból.


Gondolj bele, az kövérség = egészségtelenség = rövid élet titka, ha előbb akarsz meghalni, akkor jó úton jársz, bocsi, de ez az igazság!


Nézzetek a neten motivációs videókat, pl. Szabó Pétertől, Brian Tracy-től nagyon jók vannak. Nézzétek meg a Békés harcos útja című filmet is.


Ha segít, akkor párkapcsolati terápiára is elmehettek!


Sok sikert! :)

2016. máj. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
Kettesben sétákat javasolnék elsőre. Az mozgás is és kettesben is vagytok.
2016. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány éves a gyerek? Sokat dolgoztok?
2016. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát igen nehéz gyerekkel főleg úgy ha pénz sincs.

Amit ingyen megtehettek, gyerekeket nagyszülőkre bízni, ti pedig elmentek együtt először sétálni, majd nagyobb túrákra esetleg. Vagy kerestek más társas elfoglaltságot ami érdekel. Étrenden változtatsz, unalomból nem esztek, kis adagokat esztek. Munkahelyet váltotok...

2016. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne tartsatok gyumolcsnapot, hatalmas baromsag, a gyumolcs tele van fruktozzal, ennyi erovel cukrot is nyomhatnatok magatokba - bar az legalabb be tud epulni az izmokba. Meregtelenites szinten hulyeseg, a szervezet meregtelenit, ez a dolga, nem tudom mit kepzel az, aki ilyeneket javasol:)

Normalisan, tisztan egyetek. Tudom, hogy penz nelkul nehez megoldani, de ha nem szorjatok ki a penzt felesleges dolgokra (csoki, chips), akar meg jobban is kijohettek. A lenyeg az alacsony szenhidrat, koretnek tehat inkabb zoldseg, meg mondjuk egy keves rizs, es sok feherje: hus, halak, tojas stb. Nehez, foleg az elso par het, de megeri. Ha mar nagyobbak a gyerekek jarjatok el mozogni, turazni, toltsetek egyutt idot, illetve kettesben is. Tudom, hogy nehez megoldani, de akar estenkent 20-30 perc osszebujas, beszelgetes, oxitocintermeles csodakra kepes:)

Szuper, hogy valtoztatni akartok, sok sikert!

2016. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát ezért (sem) kell agyba főbe nyomatni a gyerekvállalást...
2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!