Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér vagyok, fáradt, leharcol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, fáradt, leharcolt és boldogtalan. Ahogyan a párom is. Ellaposodtunk. Hogyan motiváljam magam (magunkat) a kapcsolatunk érdekében?

Figyelt kérdés
Bedarált az élet mindkettőnket. Se idő, se energia, se pénz. Csak néma küzdelem napról napra a megélhetésért. De szeretném, ha még boldogok lennénk, nem csak két fásult zsírpacni, akik szülők lettek...
2016. máj. 27. 00:10
1 2
 11/11 anonim válasza:

"Gondolj bele, az kövérség = egészségtelenség = rövid élet titka, ha előbb akarsz meghalni, akkor jó úton jársz, bocsi, de ez az igazság! "


Ehhez elég agyatlannak kell lenni, aki még nem jött rá, hogy nem ettől függ a hosszú élet titka. Sőt! Kövér emberek élnek a legtovább. Míg a vánnyadtak sorban hullanak el. Rengeteg példa: Klapka György most legutóbb, 88 éves. Gregor József is jó kövér volt, élt vagy 80 évig. És még sorolhatnám.

Míg a vánnyadt Papp Éva, vagy a sportos, magára odafigyelő és minden ételt megnéző Kulka János (bocsi majdnem azt írtam Kula János), ő pedig strooke-kal majdnem hasznavehetetlen lett. És még számtalan példa. Szóval ez az elmélet, amivel magukat bíztatni tudják, csak az agyatlanoknak jó. Az egészségmániás futóbolondoknak. Például :D

2017. jan. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!