Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
3 barátom volt eddig. Mindhárom átvert, becsapott. Szerintem nem ezt érdemlem, de már kezdem feladni a reményt.
2016. máj. 27. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A te hibád, hogy a magabiztos, domináns férfiakhoz vonzódsz.
2016. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ebből nehéz megmondani, fejtsd ki bővebben nekem priviben....mert egyébként elmegy ez a kérdés itt abba az irányba hogy mindegyik hapsi alávaló vagy abba hogy a nők a rossz fiúkra buknak és ebből nem tanulnak
2016. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem az utóbbi 1 évbe háromszor aláztak meg, bántottak meg. Legutóbb éppen most 19-én, és én még mindig azt gondolom, hogy nem elérhetetlen cél, szóval tégy te is így.
2016. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor talan legkozelebb probald meg olyannal aki mas mint az elozo harom.Minel tobb csalodas er valakit,ha tanul belole,annal kevesebbszer esik ugyanabba a hibaba.Es mar az elso jeleknel hagyja az illetot nem 1 ev vagy 2 honap utan.
2016. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan egyszerű azt mondani hogy próbálja meg olyan pasival aki nem olyan amilyet leírt a kérdező. Szerintetek a kérdező az valami jövőbe látó, jós, stb. hogy tudni fogja hogy a következő pasija átveri-e vagy sem? észlények..
2016. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso,

Ha

-egyszer meguti/megcsalja, meg fogja maskor is

-dugdossa a telefonjat, vaj van a fule mogott

-az a szokasa h eltunik szakitaskor, veled is ezt fogja, gerinctelen ember

-csunyan banik az exeivel, rad is ez a sors var

-keri a fb passwordödet es h koptass le minden pasit magad körül, mert megcsalod- beteges

-halogatja a problemak megoldasat az eleteben, halogatni fogja aközös problemaitokat is

-az anyost hagyja beleszolni az eletetekbe, boritekolt kudarcra van itelve a kapcs

-nem tud bocsanatot kerni, kommunikalni, akkor ha problematok lesz, egyedul, nelkule nem fogod tudni megoldani stb


Egy idö utan kristalyosodik azert h kire vagyunk es vajon akivel epp vagyunk fogja-e tudni teljesiteni.Vannak persze esetek amikor belefut vki egy ujfajta problemaba, de sok emberre ra lehet huzni a fentieket. Es akkor nem kell meg jatszmazni 1-2evig h hatha megjavul, meg nem is olyan rossz ember.Erre ertettem.

2016. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyrészt tökre szeretek az oldalra járni, ha szomorú vagyok, mert rájövök, h én nem vagyok ennyire pesszimista azért, mint a kérdések döntő része itt.


másrészt pedig velem kellene ismerkedned, mert én nem vertem még át senkit. :)

2016. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!