Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy sractol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem egy sractol, akivel egy par este voltam egyutt. A srac utana keresett, de en rajottem, h nem illunk egymashoz ezert leraztam. Szerintetek, hogy mondjam el a sracnak?

Figyelt kérdés

A terhesseg 4. hetebenvagyok, de meg szeretnem szakitani, viszont ugy gondolom, h neki is joga van tudni rola.

Megkerem, h talalkozzunk valahol, például egy csendes parkban. De fogalmam sincs, hogy vezessem fel a temat. Otletek?



2016. máj. 29. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

No comment.

Az abortusz nem utólagos fogamzásgátlás, hanem egy legális magzatgyilkosság. Ezzel a tudattal fogod leélni az életed, hogy az első gyermeked megölted. Csak mert néhány jelentéktelen hancúrozás alatt nem védekeztél. Lehet elbagatellizálni, de az ott már egy egyhónapos magzat.


Hívd fel és mondd el, hogy a közös gyermeketekkel vagy terhes. Ennyi.

2016. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Fa**ért nem húzott gumit...

Vagy legalább te lettél volna annyira észnél, hogy szedsz be tablettát...

Idióta fiatalok!

2016. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Jenő, rájöttem, hogy mégis szeretlek, és nem tudok nélküled élni.
2016. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2. igazad van, h a tudatomban mindig ott marad ez a tett, de en nem igy kepzeltem el az eletemet. Boldog csaladban szeretnek gyereket szulni.

Es valoban, ezeket mar hancurozas elott meggondolhattam volna, de meg sem fordult a fejemben/tul kevesnek lattam az eselyet annak, hogy elsore teherbe essek (eddig mindig vedekeztem)

2016. máj. 29. 20:48
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

#3 biztos sírt egy sort, hogy gumiban nem érez semmit, meg a többi marhaság... a csajszi meg naiv kis hülye és ráhagyta, hogy időben kihúzza.


Sajnálom a gyereket.

2016. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Bárhogy is teszed, gyorsan mondd el neki, mert minden nap számít.
2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akartok egymástól semmit, akkor szerintem tudnia sem kell róla; úgy értem... mivel a döntés mindenképp a tied, itt ténylegesen csak az információ megosztásáról van szó (ami kb. annyit ér, mint szakítás után közölni az exszel, hogy a szétosztott közös holmik melyikével mit kezdtél; nincs haszna).


Elég megterhelő lesz ez lelkileg és fizikailag neked anélkül is, hogy újra keresnétek egymást (mert hát vagy megértő lesz és eltűnik, vagy úgy érzi, hogy a nehéz helyzetben melletted lenne a helye és megint közeledni akar).


Just my 2 cents.

2016. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Mielőbb mondd el. Így, ahogy leírtad. Írd meg hogy mi lett. Gát, tényleg nagyon felelőtlenek voltatok. :-( Egy semmilyen kapcsolatban nem szabad ilyet játszani.
2016. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el. Semmi értelme nem lenne.
2016. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha el akarod vetetni akkor semmiképp se mondd el neki!

F

2016. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!