Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vonz a csókolózás! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonz a csókolózás! Mi lesz így?

Figyelt kérdés
A puszi oké, meg az ölelés, meg a szex, de csókolózni valahogy nem akarok! Még csak plátói szerelmeim voltak, tehát tehát még nem próbáltam, de csókolózást sose képzeltem el velük, vagy ha igen, akkor nem volt jó, vagyis olyan "érdektelen" dolog volt :S Meg fog ez változni? Más emberek is vannak így ezzel? Sajnos nem vagyok már tini
2010. ápr. 11. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikéne próbálni és akkor dönteni
2010. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom nagyon rosszul sült el, nem élveztem, ráadásul az illetőt sem szerettem..Tehát egyáltalán nem tetszett, sőt, még undorodtam is, nem értettem mi a jó benne. De mikor összejöttem egy sráccal, akit nagyon nagyon szerettem, és imádtam vele csókolózni:) leírhatatlan. Úgy érzed, hogy sose akarod hogy vége legyen. És olyankor csak egymásé vagytok. Nagyon jó:) Szóval szerintem ez változni fog..;)
2010. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2hónapig én sem szerettem csókolózni a barátommal. de később, mikor már alig tudtam meglenni nélküle, egyszerűen nem tudtam leállni, annyira kívántam a csókját :D változni fog, hidd el.
2010. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is először próbáld ki, szerintem biztos változni fog, de mondjuk ahoz olyan ember is kell, aki nem úgy csókol, mint egy kacsa. :)


14/L

2010. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmúltál 20. és még csak plátói szerelmeid voltak??

Figyelj, próbáld ki és utána beszélhetünk... Komolyan. Ha utána se érzed azt, hogy ez mire jó, akkor írj nekem privit és elmondom. Hajrá, itt a tavasz!!!

2010. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!