Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 186 cm magas vagyok. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

186 cm magas vagyok. Így érdemes összejönnöm egy 164 cm magas nővel?

Figyelt kérdés
Ráadásul tőlem 100 km-re lakik viszont internetről láttam csak róla képet és nagyon bejön. Ilyenkor mindig szeretnék alacsonyabb lenni.:(
2016. jún. 1. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Itt inkább a 100 km, ami probléma hosszútávon.

Én 167 cm vagyok, a barátom pedig 189, szóval centire ugyanaz az arány :) És nagyon szeretem, egyáltalán nem zavaró a magasságkülönbség.

2016. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mikor megakarod csókolni és sétáltok közben? Nem kell nagyot hajolnia? :D
2016. jún. 1. 13:08
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem hagyd, ha te komolyan kiakadsz ennyi magasságkülönbségen. Alacsonyabb vagyok, mint a lány, és volt már nálad magasabb barátom is, nem ezen múlik. Minimális kellemetlenséggel jár, se semmi extra.

A távolság jogosan aggaszthatna, de ha van lehetőség rá, hogy idővel valamelyikőtök költözzön, akkor megoldható lenne.

Egyébként meg ezek szerint nem is találkoztatok még. Honnan tudod, hogy egyáltalán összepasszoltok? Pár beszélgetés? 1-2 kép? Először várj, amíg találkoztok, aztán majd kiderül.

Ezt a kérdést amúgy lehet inkább a tini kategóriába kellett volna tenni...

2016. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne mondd meg légyszíves, hogy hová kellett volna írnom a kérdést! Ha te 16 éves vagy akkor írj te oda!
2016. jún. 1. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Köztünk is majdnem negyven centi van.Ha téged nagyon zavar,akkor nincs mit tenni.
2016. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a legnagyobb problémád, sajnálom szegény nőt. Ne mi döntsük itt el helyetted, hogy kivel érdemes összejönnöd. Mégis milyen választ vársz? Ismerek egyébként egy 174 cm-es csajt, aki 2 m 7 cm-es fiúval járt. Itt a magasságkülönbség a legkisebb probléma...
2016. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy ez a legnagyobb problémám? Egy kérdést tettem fel. Mért olyan rohadt nehéz rá normálisan válaszolni?
2016. jún. 1. 13:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon a magasságkülönbség, miért ne lenne érdemes? A távolság nagyobb gond lehet, mint ez, de még az sem biztos. Én meg mindig megkapom, hogy miért a magasabb férfiak tetszenek, amikor alig vagyok több 150cm-nél, hát istenem, talán mert az apróbbak tele vannak frusztrációval, amit nincs kedvem hallgatni, és a magasabbak nem ennyire idegesítőek, így velük jól tudom érezni magam.

Ne akarj alacsonyabb lenni.

2016. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as. Jó látni tényleg, hogy vannak még rendes válaszolók is.
2016. jún. 1. 13:23
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Én 188 vagyok és az exeim kb 168 körül, szóval kb. hasonló arányok.
2016. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!