Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatás. Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény kutatás. Mi az ideálod? Lányok, fiúk vegyesen =)

Figyelt kérdés
Most ne azzal gyertek, hogy mindenkinek más jön be. Pontosan erre vagyok kíváncsi, hogy a többségnek mi az ideálja. :)
2010. ápr. 11. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
165-180 centi közötti, középsúlyú, fekete vagy vörös hajú, sportos, extrovertált, nem csendes csajszi. Ha a feneke is kerek, akkor az igazi ;) 21F
2010. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tipus jön be mint Antonio Banderas. N/29
2010. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy 165-180cm közötti,karcsú vagy normál testalkatú barna vagy fekete hajú lány,meleg barna szemekkel,az átlagnál világosabb bőrrel.

Ja,és azért írtam ilyen magasságot,mert én nagyon magas vagyok.

23/F

2010. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ápolt külsejű jó megjelenésű pasi. Testalkatilag sznte mindegy, csak ne legyen a két véglet. De az fontos, hogy magas legyen, legalábbis nálam magasabb(én:172 cm).

Egyéb külső mindegy mert az összhatás a lényeges.

Belsőre meg megbzható, őszinte, és tudjon szeretni, magát is és másokat is...:) Most így hirtelen ennyi.:)

Ja egy 18 éves lány voltam, szóval kicsit legyen idősebb:)

2010. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

minimum 178 cm, helyes, színes szemű,szép mosolyú, ápolt, divatos, rendes, figyelmes, társaság lelke feelingje is lehet, szeretem, ha nem tudják befogni és megtudnak nevettetni;) , sportos kb ennyi jah meg még egy, de ez már nem külsőség: legyen normális, és tudja szeretni a nőket 1-2 hónapnál továbbb és egyen hűséges

17/l

2010. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálam magasabb(én 173), kicsit hosszabb sötétebb haj,átlag súlyú, nem túl kigyúrt, jó kisugárzású:)


16/L

2010. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

barna, félhosszú hajú, barna szemű, ne legyen nagyon izmos

belsőre: szerény, inkább visszahúzódó mint rámenős, humoros :)

19/L

2010. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21/L

Milyen pasit szeretnék?álompasi

*külső:175-210 cm közötti magasság, sötét haj(rövid) és szem, ne legyen falfehér,ápolt kézfej/körmök/lábfej, sima hónalj/'intim régió'/arc,kellemes illat,legyen stílusa az öltözködésben(nincs szandál zoknival! és hasonlók),ne legyen nagyon pattanásos az arca, kicsit sportos testalkatú(legyen rajta zsír is, ne legyen túl izmos), feszes fenék,széles váll

*belső:van humora, figyelmes,értelmes(bármiről lehessen vele beszélgetni),megbízható,hűséges,figyelmes szerető


Hogy szeretnék kinézni?álomalak

*külső:160cm körüli magasság,széles csípő,picit nagyobb mell, vékony derék,kerek popsi,kecses lábak(nem vékony!),kicsit bronzos bőr(nem falfehér,de nem is kreol:), nagy szempillák,hatalmas kék szemek, derékig érő göndör sötétbarna haj(nem töredezett!:), hibátlan bőr

*belső:(ide nem írok semmit,mert magamon nem tudnék változtatni belsőleg:)

2010. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

150-165cm, legalább vállig érő haj (a rövid nem jön be nekem) aminek a színe lehet akármilyen (csak ne ilyen lila meg ilyenek:D tehát az alap színek), vékony de ha kicsit teltebb az sem baj, ne barna szeme legyen

humoros, ne legyen olyan buta mint a föld,

cici mind1 csak ne legyen óriási, szép fenék,

és végül az ágyban legyen vad:P

16/F

2010. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!