Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha valaki (lány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, ha valaki (lány) dagadt de feszes a bőre, vagy normál testalkatú de lötyög a bőre?

Figyelt kérdés
Kicsit dagadt vagyok, de lötyög a bőröm, meg van ereszkedve a mellem, stb, (mert voltam már ennél dagadtabb is) most legyek inkább dagadt hogy feszes legyen a bőröm, vagy fogyjak le normál testalkatúra és legyen inkább a bőröm mégrondább? Melyik a rondább?
2010. ápr. 11. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos a pasik a vékony és feszes nőkre buknak. Ez van.
2010. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg tornáznikéne hogy feszes legyen nem gondolod? nem elég ha koplalsz mert akkor lemennek a kilók de elég ocsmányul lehet kinézni ha nem tornázol rá
2010. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

feszes bőrű, karcsú lányok inkább, ez van! Persze van aki a moletteket kedveli.


De menj el futni, edzőterembe, végezz nyújtógyakorlatokat, amellett, hogy kicsit fogyózol.

2010. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha mozgással fogyz nem lesz gond, ha koplalással igen, arra figyelj még hogy ne fogyj gyorsan sokat, mert akkor a bőröd nem tud időben visszahúzodni...
2010. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kis iróniát érzek a kérdésben. Mi az, hogy melyik a rondább?
2010. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj nekem így is megfelelsz, csak puncit látnék már végre.

33F és még szűz

2010. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szegény 15:15-ös még nálam is sajnálatra méltóbb :D:D


Amúgy köszi a válaszokat! A sportolástól normális lesz a bőröm???? Én úgy tudtam, hogy ha egyszer "kinyúlik", azon már nem lehet segíteni!!!! Egyébként sportolva fogytam le, nem koplaltam soha!

2010. ápr. 11. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy mert fiatalon még ha lefogysz akkor is lehet feszes a bőröd.Én régebben kövér voltam de aztán beteg lettem és elég sokáig nem tudtam semmit sem enni.Ez idő alatt valahogy rájöttem hogy attól még hogy sokat eszek nem leszek boldogabb vagy valami.Szoval mikor meggyógyultam és már ehettem volna akkor sem hiányzott a kaja.Volt olyan hogy azt vettem észre hogy egész nap nem ettem semmit és mégse vagyok éhes.Kb 1,5 éve voltam beteg és azóta lefogytam kb 30 kilót és feszes a bőröm.De nem foglalkozom vele, vagyis nem szoktam mérni magam,vagy figyelni hogy hizlal e amit eszek.Nekem valahogy a fejembe dölt el hogy nem szeretnék tovább hizni és egy percet sem szenvedtem hogy uristen de megennék valamit de nemlehet mert hizok töle.Régen szerettem enni de ma már nem kívánom az ételt.Nekem nagyon megérte lefogyni mert azóta nem vagyok lusta bárhova szivesen megyek,nem fáradok el könnyen és imádnak a pasik.

Amugy csak annyira fogyj le hogy jól érezd magad a bőrödbe és ne modellekre akarj hasonlitani.Ha van kisugárzásod és egyéniséged senkit nem fog zavarni hogy nem vagy modellalkatú.Énsem vagyok vékony de a pasik szerint csinos vagyok és szép.Az utcán gyakran megbámulnak mert elég feltünő vagyok(vörös hajam van és sokszor extrém smink van rajtam)és semkinek eszébe sem jut hogy aztmongya hogy kövér vagyok.


17/L

2010. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommented :) Hát nálad már idősebb vagyok. De nem szeretnék én se Vékony lenni, csak olyan normál testalkatú, mert szerintem az a legeszebb :)
2010. ápr. 11. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos én is azt tapasztaltam,h a bőr nem képes szép maradni,akármilyen is a fogyókúra...akár mozogsz előtte és dietetikus segítségét kéred,akár véletlenül stresszel fogysz szóval semmitől nem lesz tökéletes a bőr...Viszont némi segítséget adhat,ha mindennap akár 2x is használsz valami jó minőségű feszesítő krémet(pl a garniernek van egy vérnarancsos típusú-ha jól emlékszem,nekem az használt,nem tűntette el a csíkokat,de feszesítette:) )és mellette a napbarnulás is sokat segíthet..(akár szoláriumozás is!).

Egyébként én nem tartom undorítónak,sőt...a páromnak is vannak több helyen fogyás-hízás miatti sötét csíkjai,de nem zavar:) 23L.

2010. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!