Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e egy öntödei dolgozónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Atina kérdése:

Lehet-e egy öntödei dolgozónak a munkahelyén csajozni, emellett folyamatosan nézegetni a telefonját, teljes körű, harmonikus 6 éves párkapcsolat melett? Online társkereső oldalakra regisztrált, ismerkedni akar. Mit lehet egy munkahelyen és mit nem?

Figyelt kérdés
Megszüntethető-e a munka viszonya, ha emiatt partner kapcsolata tönkre ment és a partnernője, egészségkárosodást szenvedett?

2016. jún. 2. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Hiába szeretnéd még a levegőt is megvonni tőle, a munkahelyéről nem fogják kirúgni azért, mert neked ez olyan jól esne.

Azt meg sosem fogod bizonyítani, hogy a munkahelyén csajozott, mert simán ráfogja, hogy épp szüneten volt kint, vagy letagad mindent.


A harmonikus, teljes körű kapcsolatot mindjárt ezren is megcáfolják, mert akkor nem társkeresőzne és csajozna. Pedig de, sok pasit ez se tart vissza, hogy új punciba mártogassa.


Te meg szépen zárd le a kapcsolatot, a sérelmekkel együtt, örülj hogy megszabadultál egy ilyen mocsoktól, és foglalkozz a jövővel.


A múlt sérelmeiben nem jó megragadni, mert tönkreteszed vele a jelened, és ebbe betegedsz bele. Úgyse lehet változtatni, tanultál az esetből, és ennél csak jobb dolgok jöhetnek.

2016. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Én is így látom, köszönöm a választ.

Nem tudom túl tenni magam, önbecsülésem nulla, nagyon friss még a dolog, de megoldom.

2016. jún. 2. 11:44
 3/22 anonim ***** válasza:
Milyen egészség károsodás érhet emiatt?
2016. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pánikbetegséget, rohamokban keletkező-, szorongás, mély depresszió, agorofóbia, anorexia sorolhatnám a diagnózisom.
2016. jún. 2. 11:59
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
A hipochondriat is vedd fel a sorba. Megcsalas miatt nem fog kialakulni parhuzamosan tobb ritka es sulyos elme betegseged.
2016. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Huh wao azért ennél több tartás legyen benned, hogy bosszúhadjáratba fogj.
2016. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem cigánykodom, nem fogok bosszúhadjáratba kezdeni. Talán nem jól tettem fel a kérdést. Nincs hicpohondriám, viszont szuicid szándékaim vannak. Függetlenül, hogy én mindent megadtam neki ez idő alatt, és a 6 év alatt, rendszeresen szexuálisan molesztált. Nem az ő részéről volt harmonikus a kapcsolat, hanem az én részemről, mert szerettem.
2016. jún. 2. 12:36
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem ettől jöttek ki a betegségeid.
2016. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Ugye felkerestél azóta valakit, pszichológust vagy pszichiátert ezügyben?
2016. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg borzasztó, ami történt veled, és nagyon sajnálom, de emiatt még ne diagnosztizáld magad mindenfélével, amiről fogalmad sincs.


Pánikbetegség - Önmagában a rohamokban keletkező szorongás, hullámokban érkező sírásrohamok, stb., még messze nem pánikbetegség.

Mély depresszió - A mély fájdalom és cafatokra tépett egó, szuicid gondolatok, NEM mély depresszió, sőt, teljesen normális, hogy most átmenetileg ennyire mélyponton vagy.

Agorafóbia - Az, hogy nem akarsz kimenni a lakásból, nem akarsz emberek között lenni, bezárkóznál, még nem agorafóbia.

Anorexia - Az, hogy nem tudsz/akarsz a stressztől enni, fogysz, stb, még nem anorexia.


Elhiszem, hogy össze vagy törve, de ne dobálózz ilyen súlyos betegségekkel, ezeknek teljesen más a hátterük és eredetük, mint egy "sima" bántalmazó kapcsolat, megcsalás, viszonzatlanság. Mostanában mindenki "profin" diagnosztizálja magát az interneten fellelhető tüneteket olvasgatva, ez senkinek nem hasznos. Ha nem tudsz egyedül megküzdeni az érzéssel, keress fel egy pszichológust - nem pszichiátert, aki csak gyógyszert írhat fel, pszichológust. Érthető, hogy egy ilyen csalódás után szuicid gondolataid vannak, egy terapeuta szakember sokat segíthet feldolgozni a történéseket.


Az önbecsülésed, ugyan most a béka s-gge alatt van, visszakaphatod, ha dolgozol rajta. Bár ha ennyit eltűrtél a kapcsolatban, akkor előtte se lehetett sok, aki tiszteli magát az nem hagyja, hogy így bánjanak vele, szerelem ide vagy oda. Szerelmesen is lehet szakítani, ha az az okos döntés.


Az eredeti kérdésre válaszolva pedig senkit nem fognak ezért kirúgni. A saját továbblépésedre koncentrálj, sokkal többet érsz vele.

2016. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!