Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kora negyvenes anyukával, akinek van egy kislánya. Belemenjek vele egy kapcsolatba, ha szeretné?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket kérnék. Én fiatal, 25 éves vagyok, az egyetemi tanulmányaimat folytatom, de mellette tudnék dolgozni is és egyébként nincsenek anyagi gondjaik, szóval alapvetően ez nem jelent gondot. A kislány tündéri, az anyukája pedig.. hát egy istennő.

2016. jún. 2. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Erre mi honnan tudnánk válaszolni?

Az érveket fel tudod sorolni magad is.

Egyéni igények kérdése, hogy szeretnél-e egy ilyen kapcsolatot.

Én nem szeretnék, de vannak, akik igen.

2016. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Írtam privit, hasonló kapcsolatban élőként (bár kisebb korkülönbséggel).
2016. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
ezt neked kell eldöntened ezt magyarázom itt évek óta a kis gyerekes anyukáknak már mindegy csak legyen valakije gondolom te se vagy sikeres a nőknél
2016. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon ostoba aki azt hiszi, hogy egy kisgyeremekes anyukának "mindegy". Egy anya a legjobbat akarja alapesetben a gyerekének, úgyhogy igenis törődik azzal, hogy kit mutat be neki...

Kérdező: Mi tart vissza?

Neked megvannak a pro érveid, én kontrának max annyit tudnék írni, hogy ha nem vagy hozzászokva, hogy egy gyereknek figyelem kell és nem tudod elfogadni, hogy az anyukának a gyereke, és nem te leszel az első, akkor nehéz lesz egymással...

2016. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én sikeresnek tartom magamat a nőknél, egyszerűen csak egy elbűvölő nőről van szó, mind a külsőt, mind pedig a belsőt tekintve. Kedves, fiatalos, laza, nem mondanám meg róla, hogy átlépte a 40-et. Kíváncsi vagyok az emberek véleményére, nyilván nem ti fogtok helyettem dönteni. Csak szerintetek mik a pro és a kontra érvek?
2016. jún. 2. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor hajrá sok boldogságot!!!
2016. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tetszik menj bele. Nem fog örökké tartani, de ez 25 évesen nem gond.
2016. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

"a kis gyerekes anyukáknak már mindegy csak legyen valakije"


Maximálisan cáfolni tudom. Rossz kapcsolatom már volt, azt nem akartam, úgy voltam, hogy inkább leszek egyedül. Ismerkedtem, de csak mértékkel, és nagyon, de tényleg nagyon magasra tettem a lécet. Aki nem ütötte meg az extrém magas elvárásaimat, attól érzékeny búcsút vettem (kb. tucatnyi ilyen férfi volt).

A jelenlegi páromnak sikerült megütni az elvárt szintet, és hosszú távon is nagyon harmonikus a kapcsolatunk.

2016. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Rendben.

Pro:

- szép nő

- tapasztalt nő (jó szex, kevés rinya, nincs féltékenység,stb.)

- valszeg van kialakult egzisztenciája, tehát nem kihasználni akar

- tud főzni, háztartást vezetni

- érzelmileg is kifejlett személyiség

- biztosan termékeny

- van egy tündéri gyereke

- tudtok családi jellegű programokat csinálni

- oda tudsz költözni adott esetben


Kontra:

- idős nő(5-6 jó éve lehet még max)

- tapasztalt nő(tudja, hogyan lehet manipulálni egy korodbélit)

- lehet, hogy nem akar több gyereket vagy nem is lehet több neki

- más kölkét nevelnéd és finanszíroznád

- van a gyereknek egy valódi apja is, aki a nőd ex-pasija is... mindig jelen lesz a háttérben

- mit szól majd a családod, barátaid?

- a korodbeliekkel nem fogod tudni vegyíteni őt, mert más korosztály és másképp szórakozik

- kevesebb szabadidő és csak kettesben töltött idő lesz a gyerek miatt

- mi van, ha mégis inkább egy apa figurát akar a lányára gondolva és elhajt, mikor te már a legszerelmesebb leszel?

- mi van, ha megcsúnyul, te pedig épp a legbikább korszakodban ocsúdsz fel ebből az egészből és nem tudsz ellenállni a friss 20-as húsinak?

- amíg nem lesz normális állásod(évek!), addig anyagilag is ki vagy szolgáltatva neki. Hidd el nekem, hogy ez mindkét fél részéről kockázat.

2016. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj. hajrá
2016. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!