Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
egy fiú akivel kavartam összejött egy csajjal és olyan rossz érzésem van miatta.minden nap gondolok rá és nem megy ki a fejemből és a sírást is nagyon nehezen tudom visszatartani.úgy érzem beleőrülök. mit csináljak?
2010. ápr. 11. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Beleszerettél?
2010. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, még soha nem voltam szerelmes..lehet, nem tudom milyen szerelmesnek lenni :\
2010. ápr. 11. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínű h beleszerettél. ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni. próbálj meg kevesebbet gondolni rá és mást keresni(menj el bulizni, tölts el több időt a barátaiddal) tudom h nehéz de próbáld meg. bár nekem ilyenkor az is segít egy kicsit ha ki tudom beszélni magamból valakinek.
2010. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!