Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék végre "élni". Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre "élni". Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Utálom hogy én vagyok a jókislány,a stréber(ami mostanában már kevésbé igaz:S),időm nagy részében nem csinálok semmit csak netezek,unatkozom,vagy eszek:S Elegem van ebből,szeretnék végre "élni",szeretnék vadabb,nyitottabb,bevállalósabb lenni.Ciki agy nem,eddig még nem volt barátom,pedig 1 hete múltam 16,nem ittam még 1 doboz sörnél többet,szűz vagyok,sőt még egy rendes buliban,diszkóban sem voltam,ami szerintem még nem is lenne annyira gáz,de ezek a mai 13-14 évesek már(!)tapasztaltabbak mint én.Meg úgy egyébként unom már a mostani életem,hogy soha nem történik semmi,szüleim is,folyton nyaggatnak,meg hülyének néznek,csak azért,mert visszahúzodóbb vagyok mint az átlag.Pasizás terén se állok túl jól...barátom nem azért nem volt,mert ne lett volna jelentkező,hanem mert én nem akartam semmi az illetőtől.Most van egy srác,aki már kb.szeptember óta tetszik,de nagyon,én meg még nem tettem semmit szinte,hogy bármi is legyen egyáltalán,vagy hogy észrevegyen:S Mindebből elegem van!Tényleg szeretnék megváltozni,persze normális határokon belül,tehát nem arra vágyom,hogy egy üresfejű plázap*csa legyek,aki minden héten leissza magát a sárga földig,és 3an végig mennek rajta.Ezt semmikép.De szeretnék bátrabb,nyitottan lenni,változtatni a külsőmön,eljárni bulizni,szórakozni,pasizni,minden olyat amit eddig nem csináltam.Hogyan változzak meg?:)

16/L


2010. ápr. 11. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

menj el a barátnőiddel szórakozni, vagy ismerkedj neten.

ez így elég általános kérdés, ha tudnék valami konkrétumot jobban a segítségedre válhatnék.

milyenné akarsz válni? mik a céljaid?

2010. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
*mennyire akarsz megváltozni
2010. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hm...írd meg privátba az msn címed és ott megbeszélünk mindent;):D
2010. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

fúha...16 évesen még szűz vagy...hát ez aztán igen "ciki" nem mondom :O

hová fajulunk...

2010. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

17.44es vagyok


amúgy nefélj, nem rossz az ha visszahúzódottabb vagy, az nem gond, tudod mennyi pasi olyan mint te, akik félnek lépni?? Rengeteg! hozzáteszem énis ilyen vagyok, 4 hónapja múltam 17 és még nem volt bnőm, de lehet azér, mer a környezetemben csupa plázap*csa van akiknek a falusi metroszexuális parasztok tetszenek.

2010. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
előző: amúgy 17/F :D
2010. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Járj el bulizni a barátnőiddel :)
2010. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:)

mindenki privátot akar...hát sajnálom,de nem írok senkinek.Ha tudtok segíteni,ide írjatok:)

Elsőnek:

annyira szeretnék megváltozni,hogy aki régen látott,az ne ismerjen meg...na jó,azért annyira nem:D de bátrabb,nyitottabb szeretnék lenni,mint ahogy a kérdésben is írtam,az élet minden terén,remélem érted:)

2010. ápr. 11. 18:05
 9/26 anonim ***** válasza:

Igazából ezekkel a dolgokkal az a baj, hogy csak üressfejű plázacicák tudják élvezni.

Van egy történet, hogy Isten megmérgezi egy falu vizét, ami aztán debillé teszi az embereket, de szól az ottlakó papnak, hogy mivel mindig hűséges volt hozzá, ne igyon belőle, így az több évre való vízkészletet halmoz fel. Aztán viszont (ezt a részét nem tudom pontosan elmondani) valahogy egyedül érzi magát a sok hülye között, és iszik a vízből.

Na ezek után (ez már nincs benne) a hülyék továbbra is hülyék maradnak, és továbbra sem lesznek barátai, mert csak annyit tudnak mondani hogy muuu, de a pap is hülye lesz, és már nem is lesz igénye rá. Jól járt?!

2010. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

2 dolgot akarok írni. az egyik az, hogy rohadtul nem ciki, ha még szűz vagy. én szerintem megvárom vele az iazit. azt, akivel képes leszek leélni hátralévő életem.

a másik meg az, hogy mondd el az érzéseid neki. ki tudja? talán szeret. én úgy jártam, hogy álatlánosba bele voltam zúgva egy osztáltársamba. nem mertem elmondani, hogy szeretem. a ballagás estélyén tartottunk egy nagy bulit az egyik osztálytársnál. a buli végén már alig voltak a színpadon (vagyis hát amit mi gyorsan összedobtunk). lassabb számok jöttek. felkértem táncolni a lányt. és a fülébe súgtam, hogy szeretem. azután a szemembe nézett és megcsókolt. kiderült, hogy ő is szeret. ha hamarabb kiderült mehettünk volna akár ugyanarra a helyre továbbtanulni.

2010. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!