Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El képzelhetőnek tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

El képzelhetőnek tartjátok, hogy egész életeteket pár nélkül töltsétek? Vagy menyi időt bírnátok/bírtatok egyedül?

Figyelt kérdés
Nekem elég gyakran van kapcsolatom, általában rövidek, és most egyáltalán nem vágyom párra, ez eddig 14 éves korom óta először van, mert mindig egy igazi párra, szerelem vágytam.
2010. ápr. 11. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
az igazi mindig váratlanul tobban be az ember életébe.mindenkinek eljön.
2010. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem, en max fel evig...rossz ha nincs melletted senki, ak var ha hazamesz, aki szeret...csak nehez az ilyet megtalalni
2010. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve nincs párom. 4 éve nem szexeltem. Hát most mit mondjak. Egy ideig zavart, most meg már le..arom. Én nem fogom üldözni a nagy szerelmet. Majd eljön ha akar, ha meg nem hát így jártam.
2010. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 70 fölötti nő, szinte egész életében pár nélkül volt; talán ha egy-két évre volt valakije. Ő ennyire bírja, még most is. Elfoglalja más, nem érdekli a dolog. Fura ugyan, de biztos van valami magyarázat rá. [Egyébként nem férfigyűlölő...]

Ez alapján el tudnám képzelni, hogy egyedülállóként tengetem a napjaim, majd, talán, bár biztos volna egy-egy olyan pillanat, amikor a pokolba kívánnám az egészet. Szerintem attól függ, mi minden mást csinálsz, milyen életformát választasz magadnak. Engem ugyan le tud kötni egy-egy dolog, tevékenység, szeretek mindenbe belekóstolni, lelkesedve, de előbb-utóbb mégis vágyódom a személyesebb, intim kapcsolatokra. Évet inkább nem tippelnék, nem megy. :)

2010. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom.A pár nélkül nem azt jelenti,hogy magányos lennél.Nekem pl 2 hónapja nincs barátom és idáig jó, nem is akarok még senkit.Egy csomó dolog van, ami jelenleg boldogabbá tesz és szívesebben töltöm ezekkel az időmet.Pl a barátaimmal találkozom/ elkezdtem edzeni/élvezem, hogy nem tartozom felelősséggel senkinek (ha a lányokkal a városban van kedvünk mászkálni, akkor megyünk és nem kell egész nap szemrehányó megjegyzéseket hallgatni, h "de megbeszéltük.tudod,hogy így is ritkán tudunk találkozni").

Persze randizgatok is(heti 2-3 alkalommal,mindig mással) és jól esik,hogy találkozgathatok srácokkal cél nélkül.Így nem hiányzik a férfitársaság sem.Még biztos bírnám így 1-2 hónapig.Leghosszabb idő egyedül és randizás nélkül 1 hét volt.Leghosszabb idő normális kapcsolat nélkül 9 hónap volt (évekkel ezelőtt, amikor az első pasimmal vége lett)

2010. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Képtelenség. Én Rák vagyok, szerelem éhes és család centrikus (: Már 3 éve van párom, de legszívesebben örökre Vele élném le az életem (:

20/L

2010. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok magamnak,nem tervezem,hogy társat keresek magamnak.19/F
2010. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Amilyen ronda a fejem, örök életre lemondtam a társról, bár nagyon vágyom rá. 20F
2010. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20 év kaffercigánnyal egy zárkában és akkor nem vágynál párra többé. Gondold újra a kérdést
2010. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Van ez így, de majd tuti elmúlik.. Aki nem vágyik társra, azzal nem stimmel valami. Én nem tartom ELKÉPZELHETŐNEK. Mindenesetre ha újból társra vágysz, nem javaslom a netes ismerkedést, inkább járj szórakozni, ameddig nem írod egybe az igekötőt az igével. Sok sikert és bocs:)
2010. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!