Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire jön be egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Képet azt most nem mutatok, de ha megtudnátok mondani a leírásból h mennyire jönne be, akkor megköszönném.

Nah szal.:

magasság:187cm

nem:lány

haja,szeme:barna

hát nem az a tipikus sovány modellalkat, inkább a magas de kerekded formás csaj


2010. ápr. 11. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Fiúk nektek mennyire jön be egy ilyen csaj?

nem:lány

hány éves? :Damugy colos és koca a leirásbol ha kilot nemmertél odairni

2010. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

14 vok...a súlyom 78 kg:)

nem vagyok koca már bocs...azért írtam h kerekded meg ilyenek mert nem vagyok az a pálcikalábú anoreksziás modellszerű akármi...

köszönöm a véleményed am:)

2010. ápr. 11. 19:46
 3/13 A kérdező kommentje:
a leírás rólam szól am..csak siettem a kiírással bocsánat h kihagytam ilyeneketxĐ
2010. ápr. 11. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Remélem azt tudod, hogy egy ilyen leírás alapján egy ocsmány krva is lehetsz, meg akár a világ legjobb nője is. Hihetetlennek tartom, hogy valaki tényleg annyira ostoba, hogy fel tud tenni egy ilyen kérdést.
2010. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
14 éves :D:D Az új medve-disznó ember :D
2010. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen 187 centi? Nem semmi... Bár a súlyod jó a magasságodhoz.
2010. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
első: a colos és a koca kizárja egymástxD
2010. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem ostobaságból raktam fel...csak írtam jellemzőket...nem azt kértem h legyél szerelmes belém rögtön..csakha egy ilyen lányt meglátsz az utcán akk mire gondolsz?!

amúgy nem akarok egozásból olyanokat írni h szép vagyok meg ilyenek:)amúgy baráti vélemények: szép,kedves...de nem akarom h kérkedőnek nézzetek...

2010. ápr. 11. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

"csakha egy ilyen lányt meglátsz az utcán akk mire gondolsz?!"


És azt te nem tudod felfogni, hogy ilyen paraméterek alapján millió féle nőt el lehet képzelni, a legocsmányabbtól al egszebbig?


(Most komolyan, fogyatékos vagy, vagy mi?)

2010. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
ha ilyen lányt meglátok az utcán és tudom pl, hogy 14 éves akkor meglepődve nézem, hogy nincs vége a csernobili pusztításnak. esetleg a vukik is benne lehetnek a dologba
2010. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!