Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van vele? , olyan hülye. :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele? , olyan hülye. :S

Figyelt kérdés

Nah szóval egy osztálytársamról van szó....:)

A volt pasimnak az uncsija, mikor a volt pasimmal jártam akkor mi elég jóba voltunk, meg nagyon sokat beszélgettünk..

Egyszer összevesztem az akkori pasimmal(az uncsijával)és ő meg odajött hozzám, h miért vesztem össze a pasimmal én meg mondtam neki, h ne rólam beszéljünk hanem róla és akkor elkezdtünk a volt csajairól beszélni és rákérdeztem,h most ki esélyes a következő áldozatára:D, ő meg mondta, h én bejövök neki meg ilyenek, de engem akkor nem érdekelt, mert halálosan szerettem a pasimat:)(Szerintem ez normális):) (hát elég szégyellős pasi, ilyen csajos terepeken) (,azt tudni kell, h nekem mielőtt nem jártam a tesójával, azelőtt ő nekem nagyon bejött)

És akkor el lett hanyagolva....., de aztán meg olyan bunkó volt...:S Mi van vele?


2010. ápr. 11. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán az a baja, hogy "el lett hanyagolva"? Ha szégyellős ilyen téren, akkor lehet hogy azt várta, h a "vallomása" után te kezdeményezz. Lehet, hogy nem biztos benne, h ő is bejön neked. Tudasd vele! 19/F
2010. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és, ha már tudattam és most már nem olyan mind az előtt volt, meg véletlen elszóltam magamat a barátnőim előtt és azóta azt kérdezgetik tőle meg mindig arról beszélnek....:S
2010. ápr. 11. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Személyid van már?
2010. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!