Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kapcsolatban vagytok, válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés
Ha adódna egy lehetőség, hogy próba elé állíthatnátok a párotokat, úgy hogy egy nagyon kedves, csinos lány próbálná meg elcsábítani, akkor szemrebbenés nélkül belemennétek, mondván, hogy nincs félnivaló, vagy bennetek lenne a para, és félnétek a végeredménytől, és nem mernétek bevállalni?
2016. jún. 6. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék bele ilyen hülyeségbe, ez csak megrontja a kapcsolatot, ha kiderül, ha van bizalom ha nincs. Ezt úgy mondom, hogy én baromira haragudnék a barátomra, ha ugyanezt eljátszaná velem.
2016. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A kérdés pusztán elvi, vonatkoztassunk el egy picit az etikai problémáktól, légyszi.
2016. jún. 6. 14:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Bemerném vállalni, mert a páromat nem érdekli a szex. Persze köztünk jól működik és szeretünk együtt lenni, de neki ez nem számít. Sokkal inkább lenne félnivalóm egy eszesebb, műveltebb nő miatt. Szerencsére én sem vagyok buta meg ostoba, de egy tartalmas, humoros, intelligenciát sugárzó beszélgetés sokkal többet számít neki, mint egy dögös, feszes test (aki még kedves is).


Egyébként természetesen nem mennék bele, mert van annyi bizalmam magam felé (ez ugyanis nem a másik fél felé irányul, hanem saját magad felé..), hogy ne tesztelgessem.

2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nyugodtan belemennék mert tudom mennyire szerelmes de szerintem hülyeség az ilyen próba
2016. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Minek ez tök fölösleges, tekintve, hogy maga az élet egy nagy próbaiskola!

Ha meg akarna csalni megtehetné. Csinos kolléganők, feszes testű fiatal edzőtársak... a listát lehetne sorolni.


Én passzolom a lehetőséged, de nem a végkimeneteltől félek, hanem, mert ez a próba teljesen felesleges. Tudom, hogy hányadán állunk, és minek maceráljam egy "kedves, csinos lánnyal" amikor egy Istennővel is összejöhetne a munkahelyén?

2016. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem félnék belemenni. Hiszem hogy hűséges ha pedig kiderül hogy nem akkor legalább nem vezet az orromnál fogva.

De amúgy egyetértek a csajokkal élőben nem mennék bele mert valószínűleg megbántanám vele a páromat. Én se szeretem ha tesztelgetnek.

2016. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Bevállalnám, de félnék nagyon. Én a megcsalással is úgy vagyok, hogy szerintem emberek vagyunk, esendők, megtörténhet, hogy valamelyik fél elcsábul egy vonzó harmadik miatt. Csalt is már meg a párom (már férjem) és akkor is úgy voltam vele, hogy hát nah, megesik, hogy az ember csak sodródik az árral és enged a csábításnak. Megbocsájtottam. Ha újra megtörténne, akkor is megbocsájtanám, mert én valahogy nem vagyok az a nagy szenteskedő, erkölcscsősz típus... Magamról is el tudtam képzelni még a házasság előtt, hogy egy alkohol mámoros buliban annyira feloldódjanak a gátlásaim, meg a felelősségtudatom, hogy ha egy brutál vonzó pasi rámmászik, akkor elgyengüljek. Mióta összeházasodtunk, azóta természetesen elképzelhetetlennek tartom az ilyet, de majd csak a halálos ágyamon fogok olyat kijelenteni, hogy "soha", mert addig viszont nem tudhatom, hogy miket fogok az életem során megtenni. Szóval belemennék, de úgy lennék vele, hogy csak a hülye kísérletezik ilyennel és számolnék vele, hogy ha egy nagyon jó csajt küldök rá a páromra, akkor előfordulhat, hogy olyan fog történni, amiről amúgy nem szívesen akarok tudni.
2016. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Tökéletesen egyetértek, én is így gondolom.
2016. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem félnék.
2016. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én személy szerint kicsit félnék, de nem mutatnám ki, tudom, hogy a valóságban nem tenné meg. Az előző barátnőjét sem csalta meg, őt pedig jól ismertem, ő is mindig a tévképzeteitől rettegett, holott semmi oka nem volt rá.

Talán akkor lenne valóban félnivalóm ha nálam jóval okosabb lenne a lány és nem kedves, csinos.

2016. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!