Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem átdugni a nyelvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem átdugni a nyelvem nem is nagyon érzem h h kell?! én 14/L ő 16/F

Figyelt kérdés

Szóval amikor megakart csókolni és nyitotta száját nyitottam én valahogy próbáltam át dugni nyelvem de nem ment vagy nem tudom de éreztem hogy kicsit ideges vagyok mert nagyon szorítottam közben magamhoz.

Hogy csináljam legközelebb?


2010. ápr. 11. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyél gyengéd engedd el magad.

Most meg előtte a fogad.

Ne félj, csináld meg sikerül.

Nyelved az övé elől menekül.

2010. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tuszkold át
2010. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is rettenetesen izgultam.gondoltam csak én lehetek az az egyetlen szerencsétlen aki nem tud,de aztán eljött az idő és nem erre gondoltam,hanem átadtam magam a pillanatnak.

nagyon jó volt,csak ne stresszelj!légy bátor

2010. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt már feltetted
2010. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lazulj el,mert ha ezt nem teszed meg,nem fogod élvezni.
2010. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!