Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe estem tőle, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem tőle, és most megfenyegetett, hogy ha elvetetem a gyereket, akkor meg fog ölni!?

Figyelt kérdés

A barátommal egy alkalommal megszakításosan védekeztünk, és meg is lett a következménye... terhes lettem. Elmondtam neki, és azt is, hogy mindenképpen elvetetem, hiszen túl fiatal vagyok a gyerekneveléshez. Aztán megfenyegetett, hogy ha el merem vetetni az ő gyerekét, akkor meg fog ölni az egész családommal együtt... a szüleim azt mondják, hogy hagyjam figyelmen kívül, mert hogy ő cigány származású... mindig ellenezték a kapcsolatunkat, és most állandóan mondják a pofámba, hogy megmondtam, megmondtam... de egyáltalán nem látszik rajta, és nem is viselkedett úgy :S Nem tudom mi a baja.. szerintetek mit kéne tennem?

17L


2010. ápr. 11. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vetesd el, és szólj a rendőrségnek. nem vicc.
2010. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amilyen gyorsan csak tehetném elvetetném,és végleg szakítanék a pasassal...Ha megszülöd neki,később csak rosszabb lesz...
2010. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na most mondhatja a sok okos,hogy bizony nem kell előítéletesnek lenni a cigányokkal szemben,nyugodtan jöjjünk össze velük,mert milyen dolog már a kirekesztés! Itt van a bizonyíték,tessék lássék,most lehet kiállni a sok cigányért!!
2010. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vetesd el, és jelentsd fel a srácot fenyegetésért. Az se árt, ha esetleg hangfelvételt készítesz, ha olyan f*sz rendőreitek vannak, mint nekünk...
2010. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
miért lennél túl fiatal a gyerekvállaláshoz? ne viccelj. szerintem ha egészséges lenne a baba tartsd meg. máskülönben ez szimpla gyilkosság. ne öldd meg a saját gyereked! -.-
2010. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 17 évesen fiatal vagy a gyerekvállaláshoz. nem dolgozol, nincsen megfelelő háttered hozzá, és ezzel egy plusz terhet rónál a saját és szüleid nyakába is. szerintem vetesd el. a gyereknek sem jó, hogyha egy ilyen környezetbe születik bele, később lehet, hogy neki is rosszabb lesz, most gyilkosság ide vagy oda.

a pasit meg jelentsd föl.

2010. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és akkor, még én vok lehordva, h papolok a megszakitásos " védekezésről "?? remélem, értitek, h miért!! 1 általán miért kellett ugy " védekeznetek "?? nincs elég más módszer??
2010. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de nem az a gond, h cigány, hanem h annyi eszük nem volt, h védekezzenek!!!!!
2010. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért fenyegetőzik, mert a cigányoknál nem szokás elvetetni a gyereket. Amúgy szerintem vetesd el, nem lenne szerencsés megtartani, semmilyen szempontból sem. A pasival meg szakíts, és mindenképpen tegyetek egy látogatást a rendőrségen. Soha ne menj egyedül sehova, mindig legyen veled valaki, inkább felnőtt, mind veled egykorú. Sajnos nem mindig levegőbe beszéd a fenyegetésük.
2010. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Egy cigánynak akkor se szülnék gyereket ha lány lennék:D
2010. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!