Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó az, valóságos, ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az, valóságos, ha valakit rajongással szeretnek?

Figyelt kérdés
És ez hónapok után sem változik. Elfogad olyannak, amilyen vagy, megváltoztatni nem akar. A lehetőségeihez mérten mindent megad, a kedvedben jár. A szemében látod a szeretetet a szerelmet. Te pedig nem élsz vissza ezzel de nem is tudod felfogni, hogy ilyen létezhet. Igen létezett is. Azóta senkibe nem botlottam, aki hasonló lett volna.
2016. jún. 8. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Valóságos, de szerintem hosszú távon nem létezik, nem működik. Maximum pár hónapig.

Úgyis egy idő után jönnek a szándékos, vagy akár akaratlan "pofonok" (mert azt tudjuk hogy senki nem tökéletes, mindenki követ el hibákat), ami leviszi az egészet.

2016. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pár hónap után még persze, tök természetes. :) 2-3 évbe simán beletelhet, mire eloszlik a rózsaszín köd, relálisan látja egymást a két fél, és úgymond "kiegyensúlyozódik" a kapcsolat.
2016. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóságos. Ezt úgy hívják, hogy lelki társ. Ha nem élsz vele vissza, nem szállsz el magadtól, csak próbálod feldolgozni, hogy ez megtörténhet. Bár a kérdésben számomra nem egyértelmű, hogy Te vagy, akit rajongásig szeretnek, vagy Te érzel így valaki iránt? Vagy kölcsönös, csak nem tudod feldolgozni az élményt?
2016. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. A rajongás nem tartható fenn, sőt. Én annak örülök, ha a kapcsolatban minél előbb feloszlik a rózsaszín köd, mert akkor derül csak ki, hogy mennyire tudunk társként működni a valóságban, idealizálások nélkül. Akkor érzem magam csak biztonságban, ha a rajongás elmúltával is működőképes a párkapcsolat, amikor már látjuk egymás hibáit, amikor eljönnek a szürke hétköznapok, amikor már kisebb-nagyobb konfliktusokat kell kezelni.

Vannak, akik csak a kezdeti rózsaszín ködös állapotban képesek kapcsolatban létezni, és amikor annak vége, keresik az új rózsaszín ködös állapotot. Exem volt ilyen sajnos, ahogy nem érezte a lángolást, már kereste az újabb célszemélyt, akiért rajonghat. Tette ezt úgy, hogy még tartott a kapcsolatunk...

A mostani páromnál egészen másképp van. Már nincs rózsaszín köd, de így is értékelni tudjuk mindazt, amit egymásnak nyújtunk. Folyamatosan teszünk azért, hogy megőrizzük a tüzet a kapcsolatban, még ha csak takaréklángon is (bár néha azért újra fellobban erősebben). Számomra EZ az igazi kapcsolat, nem pedig a rajongás időszaka.

2016. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez az egész felém irányult. Most én vagyok abban a helyzetben, hogy mindent megadnék a másiknak de a befogadás a másik fél részéről elég semmilyen.
2016. jún. 8. 12:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Megadok de mivel nincs értékelve és ennek inkább ellenkezőjét tapasztalom, kezdek visszahúzódni.
2016. jún. 8. 12:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen és akár egy életen át is működhet. A nagyszüleim például életük végéig rajongással szerették egymást, annyira boldogok voltak együtt.
2016. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy férfi iránt érzek ilyet. Nem tudom miért, kezdettől látom a személyisége árnyoldalait, közömbös is volt velem sokszor. Mégis, csak őt tudnám magam mellett elképzelni. Elfogadom, hibáival, nem tud olyat csinálni, ami rossz. Én se vagyok befogadó vele szemben, mert szexuálisan próbálkozott, félek a részéről ez csak szex lenne, félek, h. csalódik bennem, külsőre v. belsőre. Meg ott a fő probléma, nem láttam még őt krízis helyzetben, ha nagy bajban lennék, és megmutathatná a jellemét. Segítene vagy nem tenne semmit, elfordulna? Még leomolhat a régóta dédelgetett képem róla. Mert igazán az tesz férfivá egy férfit, ha van benne kitartás a kritikus helyzetben, szóval még kiderülhet sok minden.
2016. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
VAlóságos, viszont nem szabad átesni a ló túlsó oldalára, ha már nem ad neked személyes teret az már zavaró is tud lenni.
2016. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ha kölcsönös, annak tűnik, akkor mi a gond? Ő tudja, hogy viszonzott? Mit kell érteni befogadás alatt? Nem akar kapcsolatot ennek ellenére? Az akadályozó tényezôt egyedül Te tudhatod, mi nem. Ha komolyan tetszel neki, mégis elzárkózik, annak nyomós oka van. Az ok megtalálása a probléma megoldása egyben. Onnantól nyert

ügyed van. Erre neked kell rájönnöd, beszélgess vele!

2016. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!