Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ffiak: mi után, mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak: mi után, mi alapján szerettek bele egy nőbe úgy, hogy tartós, komoly kapcsolatot is akartok vele, vagy miután kezdenek bennetek érzelmek kialakulni irányába?

Figyelt kérdés
Légyszi a korotokat is írjátok.
2016. jún. 8. 13:28
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Fura, kissé érthetetlen a kérdésed.

Alapvetően én mindenkitől tartós kapcsolatot akartam, már a szerelem kezdetén, csak nem jött össze (önhibámból, kommunikációs kézségek hiánya miatt, vagy éppen előtörő "másik farkat akarok kipróbálni"-érzések miatt).


26/F

2016. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem akarok szerelmes lenni, mert akkor meghülyülnék :D

Nálam tulajdonságok alapján volt a pár választás.

A szerelembe esést nem kockáztatom, tudom hogyan kerüljem el.


23F

2016. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem nagyon lehet megmondani. Nem konkrét dolgoktól függ, amik ha bekövetkeznek szerelmes leszek, ha nem, akkor meg nem. Ez mindentől függ, a legapróbb dolgoktól kezdve a jelentéktelennek tűnő dolgokon át a legfontosabb dolgokig.

Nyilván alapból olyannal kezdek el ismerkedni aki külsőre bejön és az első megnyilvánulásai is szimpatikusak. Onnantól kezdve pedig a legfontosabb hogy mennyire tudunk egymásra hangolódni nem csak szellemileg hanem fizikailag is. Ha nagyjából azonos a gondolkodásmódunk, hasonló vágyaink, elképzelésink vannak a jövőt illetően, meg akarjuk és meg is tudjuk érteni egymást és jól működik köztünk a szex, akkor már nagy eséllyel lehet szerelem belőle a részemről. Illetve sokat tud dobni a dolgon ha a lány valamiben más, van valami egyedi, különleges benne számomra, vagyis olyanban jártas ami nekem totál idegen, vagy amiben én nem vagyok jó. Szeretem ha egy lány le tud nyűgözni valamivel a testén kívül. De egyébként a külsejében sem árt ha van valami extra számomra. 27/F

2016. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én olyan nőbe szoktam bele szeretni akinek tetszik az arca.

Belsőleg pedig azt érzem, hogy nagyon nyitott és érdeklődő az irányomban. Ezen kívül kedves, mosolygós és megbízhatò.

ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!