Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még 4 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még 4 év után is szerelmes vagyok a barátomba és viszont?

Figyelt kérdés

Megkaptam már, hogy tuti hazudok, mert ennyi idő alatt már "csak" szeretet van a felek közt és megszokás.

Meg ha igazat is mondok, akkor max azért érzem így, mert nem élünk együtt (nagyon jó lenne, de mindketten egyetemen vagyunk még)


Ti mit gondoltok? :)

22 körül vagyunk mindketten.


2016. jún. 8. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy? Ha annyira szereted, minek irogatsz ki arról kérdést, hogy mások mit mondtak?
2016. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

"Megkaptam már, hogy tuti hazudok, mert ennyi idő alatt már "csak" szeretet van a felek közt és megszokás. "

Ez nagyon sok kapcsolatra igaz (sajnos), úgyhogy ez az állítás is normális.

Ahogy az is normális, hogy ti még mindig szerelmesek vagytok egymásba :)

2016. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most ássam el magam, hogy 6 év együttlét és 3 év együttélés után is szerelmes vagyok? Ugyan már, kit érdekel.
2016. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szarni rá ki mit mond. Normális mindkét feltevés. Te érzed, és az számít.
2016. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hazudsz, hisz 4 év után rendszeresen váltani kell a párkapcsolatokat, tudod ez a trend! :)

Ne foglalkozz vele ki mit gondol.

2016. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miért törődsz mások véleményével? Az ilyen negatív megmondóembereket én nagyon hamar le szoktam építeni, aztán mondogassák a hülyeségeiket annak, aki vevő rá :)
2016. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Ez nem hülyeség. Sajnos a legtöbb kapcsolat (főleg ugye fiatal korban) 4 év alatt bőven kihül és átveszi a helyét a megszokás. Rosszabb esetben. Jobb esetben szakítás a vége, mivel a megszokásból együtt létnek nincs túl sok értelme.

A vízválasztó 2-2 és fél év szokott lenni (ez nem brit tudósok által állított tény). Ha még megvan a szerelem, lehet belőle hosszabb kapcsolat, de sok kapcsolat eddigre már átmegy megszokásba, szerelem nélküli szeretetbe. Egy idő után a szerelem amúgy is átmegy szeretetbe (ugye 60-70 stb. éves korban már a házastársak nem ugranak egymás nyakába szerelmesen és nem várják tűkön ülve,hogy vajon mikor toppan be a másik).

De kivételek mindig vannak szép számmal.

A kérdező első mondata egy általánosítás, általánosságban igaz az állítás, de nagyon sok kivétel van.

2016. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hetes, én a hülyeséget arra értettem, hogy a kérdezőnek konkrétan meg akarták magyarázni, hogy ő nem szerelmes, csak hazudik :) Ez szánalmas, mert bár nagyon sok párkapcsolat szánalmasan hamar tönkremegy, azért durva azt mondani, hogy pár év után már nem lehet szerelmes az ember. 6 éve élünk együtt a férjemmel, nemcsak hogy nagyon is szerelmesek vagyunk, de ugyanolyan hülyén mosolyogva fogjuk egymás kezét séta közben vagy épp élvezünk egy bevásárlást, csak mert a másik is ott van.

Ennek fényében én agyfaszt kapok, amikor olyat olvasok, hogy pár hónapos kapcsolatoknál már olyan szófordulatokat használnak az emberek, hogy "az elején még", vagy "már nem olyan mint régen", vagy épp már a se.ggből szájba is unalmas, bocsánat a közönségességért.

És többnyire az ilyen emberek pattognak úgy mint a kérdező esetében is (ismertem jó néhány ilyen embert sajnos én is).

Önismeret vagy a másik megbecsülése az nem is létezik számukra, inkább fröcsögnek arra, aki tesz is a kapcsolatáért.

2016. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Jaaaaaaaa, most már értem. :) Jó olvasni,hogy van még olyan kapcsolat,mint a tiétek, mert szerintem elég ritka....
2016. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is egyetemista lany vagyok, a baratommal 4 eve vagyunk egyutt es en komolyan mondom hogy fulig szerelmes vagyok bele, es o is belem (par napja mondta nekem) es magam is meglepodok azon, hogy en ebben regen nem hittem. Nem ezt a peldat lattam a felnottektol ami eleg szomoru, es nem gondoltam hogy valaha ilyet tapasztalok meg, szoval aki azt hinne nincs ilyen, az meg nem talalta meg a megfelelo szemelyt.
2019. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!