Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ismeretlenként" ajánljam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ismeretlenként" ajánljam fel a segítségemet?

Figyelt kérdés
Abban a városban ahol élek, a focicsapatban tetszik nekem az egyik férfi. Mivel sokat járok meccsre így már látásból ismerjük egymást. Ha össze futunk az utcán akkor is köszönünk egymásnak. Most az utolsó meccsén megsérült és részleges ínszalag szakadása van. Így be is gipszelték a lábát. Mivel Ő eredetileg nem ebben a városban él, csak a foci miatt bérel itt egy lakást. És arra gondoltam, hogy írok neki a közösségi oldalon, hogy tudom mi történt vele és nagyon szívesen segítek neki bármiben. Akár kaját viszek neki, elmegyek a boltba. Így talán jobban megismernénk egymást. De nem tudom, hogy hogyan fogadná ezt az egészet. Szerintetek?
2016. jún. 8. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg h kapcsolatban van e, ha igen akkor azért ne kavarj be. Ha nincs akkor biztos értékelni fogja.
2016. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem írni, hogy nincs kapcsolatban.
2016. jún. 8. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tolakodónak tartanálak.
2016. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fura lenne, és egy ismeretlenben semmiképpen nem is bíznék annyira, hogy elfogadjak egy ilyen ajánlatot. Ha nagyon ismerkedni akarsz vele, akkor inkább próbáld meg ismerősökön keresztül, vagy maradj a sima online formánál, és majd később jön az ápolgatás.
2016. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre, mert nincs úgy senki a közelében aki segíteni tudna neki. Így a bajnokság után a többi csapattársa is elutazott haza.
2016. jún. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!