Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatteremtés, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatteremtés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig az a tipikus "kocka" voltam (nem csak játék). Ezen változtatni szeretnék, meg is tettem az első lépéseket mivel egyre gyakrabban éreztem/érzem hogy üres vagyok, valami hiányzik (de inkább valaki).

Elkezdtem sportolni (igaz kigyúrt nem lettem tőle, de nem adom fel), járok a városban sokat, főleg jó időben "kockulás" helyett,...


Ami nálam problémás az hogy nem merek idegenekhez odamenni, megszólítani/ismerkedni, elsősorban ezen szeretnék változtatni. Második probléma hogy a "kockaság" mellékhatása, hogy nincs igazi baráti kör akikkel eljárhatnék. Sok olyan ajánlást hallottam, hogy menj bárokba, itt csak annyi a baj hogy nem bírom az alkoholt (otthon szilveszterkor 1 pohár pezsgőtől rosszul lettem azóta nem merek inni semmilyen alkohol tartalmú italt)


A kérdés az lenne, hogy egy ilyen ember hogy, hogyan és hol ismerkedhet?


21F


Előre is köszönök minden normális választ.



2016. jún. 8. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel! :)
2016. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj lemondani a bárokról, adnak ott alkohol mentest is. Elsőkörben szerintem egy komplett társasággal barátkozz össze akikkel eljárhatsz akár együtt akár külön-külön. Utána majd alakul.
2016. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Válaszod köszönöm.


Ezen én is gondolkodtam, hogy lehet hogy társaságot kellene találni, de azt se nagyon tudom hogyan.

Nyáron már az összeszokott klikkek találkoznak. Ősszel megyek egyetemre ahol hétfőtől péntekig, reggeltől estig benn vagyok.

Úgy nem mehetek egy (meglévő) társasághoz oda, hogy sziasztok mától veletek töltöm a szabadidőm...

2016. jún. 8. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamilyen tanfolyamra. Pl. táncolni. Így lesz közös témád is az emberekkel.
2016. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok minden tanácsot megfogadni. Köszönöm a tippet.
2016. jún. 11. 00:29
 6/8 anonim ***** válasza:

egyetemen nyugodtan odamehetsz bármelyik csoporthoz, hogy tudnak-e valami bulit, programot, ők hova mennek, stb. szerintem azt is elmondhatod, hogy még nem ismersz senkit, szétszéledtek különféle helyekre a barátok, stb.


bárokban tényleg nem csak alkoholt szolgálnak fel, de ha kocka vagy, akkor lehet, hogy érdemes valamennyire kockás társaságokkal próbálkozni, pl. gamer társaságok, szerepjátékosok, társasjátékos szórakozóhelyek, stb. itt pl. lehet azzal kezdeni az ismerkedést, hogy "de érdekes játék, ez hogy működik? elmeséled, megmutatod, beszállhatok?"


mindenféle tanfolyam, közösség, stb. jó lehet nyelviskola, tánciskola, edzőterem, sportegyesület, érem és bélyeggyűjtőklub, stb.

2016. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress hobbit, amiben emberekkel találkozol/beszélsz. Lehet a konditeremnek, ahová jársz, van fb csoportja. Vagy találsz ezzel kapcsolatos csoportot/oldalt, ahol van egy összeszokott mag. Nekem sok ismerősöm /barátom van netről, pl prohardver tematikus topikok. Én személy szerint barátokat egyetemről, koliból (!) és kis tematikus csoportokból szereztem (képrejtvény csoport :D, társasjáték klub, túracsoport, hasonlók. És az egyetemi Szakkollégium.)
2016. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem muszáj azt csinálnod, amit "kéne", ahelyett, amit "szeretnél". Én soha nem voltam eljárós típus, jobban is szeretek a gép előtt ülni és játszani, a barátomat is neten ismertem meg, szóval semmi baj nincs azzal, ha nem egy kocsmában ülsz állandóan :) Amúgy meg ahogy előttem is írták, soha nem kötelező alkoholt inni, az én barátaim között is van, aki nem iszik.

Ha ismerkedésre nem akarod az internetet használni, ott lesz az egyetem (nehogy tényleg azt hidd hogy bent leszel az összes órán. Nem leszel. :D), sok új ember, a gólyatábort ki ne hagyd (nem, ott sem kötelező inni és részegnek lenni). Általában mindegy egyetemen vannak különböző körök, társaságok, menj el kirándulni velük, járj csoporttársakkal sportolni, akár a frissen megismert emberekkel is játsszatok együtt. Csak egy kis bátorság kell, néha vedd rá magad, hogy kimozdulj a biztosból és kényelmesből. :) (Tudom milyen nehéz idegen emberekkel kapcsolatot teremteni úgy, hogy nem ilyen beállítottságú vagy, de hidd el, néha szükségszerű és megéri!)

2016. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!