Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parok, mennyi ido jaras utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parok, mennyi ido jaras utan koltoztetek ossze?

Figyelt kérdés
28N es 31F vagyunk, 3 honapja vagyunk egyutt, osszekoltozni tervezunk, de nem tudom, hogy nem korai-e. Szeretem, csak vele tudom elkepzelni az eletem, tudom, hogy az erzes kolcsonos, de picit felek a csalodastol...
2016. jún. 9. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor korai ha ugy erzed. Egy osszekoltozes meg nem hazassag de az ember lakva ismerszik meg.
2016. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Epp ez az, hogy nem erzem korainak. De ha belegondolok, hogy harom honapja ismerkedtunk meg...
2016. jún. 9. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
6év
2016. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 évesek lennétek, akkor korainak mondanám, de nem vagytok már kamaszok... :)

Két felnőtt ember esetében, akik - valószínűleg - tudják, hogy mit akarnak egymástól és az élettől, szerintem nem egy korai, elkapkodott döntésről van szó. És ahogy az első is írta: ez még nem házasság, nem "kötelez" semmire. Szóval szerintem a ti esetetekben nem korai.

2016. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3ho utan felvetette,ismeretseg +9honapra koltoztunk ossze.33N-39F
2016. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 3 év után.
2016. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap járás után költöztünk össze (28N 34F).

Szerintem ebben a korban már nem kevés a 3 hónap, illetve nincs is erre szabály, ki-ki ahogy érzi. :) Egyébként előnyösebb az együtt élés, hisz ugye a mondás szerint lakva ismerszik meg az ember...

2016. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónap után kb.
2016. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi a kezdetektől fogva hetente az egész hétvégét egymással töltöttük, aztán a hétvégéből 3 nap lett, a 3 nap ból 4, abból pedig 5, abból pedig 6 és a végén már másfél hetente egyszer jártam haza a ruháimért. Főleg azért alakult így, mert én albérletben laktam és annyira nem jöttem ki a lakótársaimmal, de hivatalosan talán 4 hónap után költöztünk össze akkor én 18 voltam, a barátom pedig 22.

És mivel ti azért 9-10 évvel idősebbek vagytok szerintem nem korai, persze ha te úgy érzed, akkor az. De jobb ha elöbb kiderül, hogy ha nem illetek össze, viszont csak azért ne menj bele, mert muszájnak érzed. Abból nem fog kisülni semmi jó. :)

2016. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Most fogunk összeköltözni majdnem 3 év után. Eddig is lett volna rá lehetőség, csak eddig nem akartunk.


25L 30F

2016. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!