Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 30 felé közeledő nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 30 felé közeledő nő és férfi van aki "besavanyodik" mikor rájön hogy az addigi élete szerelmi csalódásból állt és igazából se saját lakás, se saját autó. Ezeket az embereket milyen módon lehet a pozitív irányba terelni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, nem látják a fától az erdőt.
2016. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
adjál nekik pénzt, autót, lakást, párt.
2016. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van lakásom, autóm, és volt 2 nagyon hosszú kapcsolatom, most mégis talán besavanyodtam a csalódások miatt.


Ez nem a lakástól, autótól függ, és pozitív irányba sem lehet terelni az embert, egy idő után összekapja magát mindenki :)

2016. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az autó miért olyan fontos?
2016. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért, mit kellene csinálnia? örülni, hogy 30 éves korára semmije nincs? hogy ezek miatt, megvetik, cseszegetik, lenézik?
2016. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ilyen embereknek teljes átalakulásra van szükségük,környezetváltozásra,megújulásra
2016. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, gondolkodom, mi terelhetne pozitív irányba. De nem jut eszembe semmi.

De igazából nem is besavanyodott vagyok, mert járok bulizni, szórakozni, iszogatni, vannak barátaim.. inkább kiégett vagyok, nem bánt semmi, de nem is örülök igazán semminek, nem várok semmit az élettől, csak úgy létezem, az sem zavarna, ha mondjuk holnap megdöglenék, de nem akarok megdögleni se, csak úgy simán nem érdekel, hogy mi lesz velem.

2017. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én egy vagyok azok közül, akikről írsz. nem adtam fel mindent, új állásom van és olyan barátom, akivel érdemes lenni. a kocsi meg ilyenek nem érdekeltek sose, de az anyagi biztonság igen, ez megvan, csak nem vehetek meg bármikor bármit.


mégis. ami volt, nem múlt el nyomtalanul, és sajnálom, hogy szar ügyekre fecséreltem az energiám és a lelkesedésem. a többi pótolható.. kapcsolatokat, pénzt lehet újraépíteni.


hiába jobb körülöttem minden, több a lehetőségem, mint korábban, már nem tudok elfogulatlanul örülni. mennek a forgatókönyvek a fejemben, hogy mi hányféleképp bszódhat el, és hogy ha nem adok bele mindent, egy kicsit eleresztem magam, akkor minden szétesik.


arra egyébként vannak ötleteim, mit tehetnek, akik hozzám közel állnak.

a szokatlan helyzetek tudnak kizökkenteni. utazás, olyan sport, amit még nem próbáltam, együtt zenélés, újdonság, újdonság, újdonság.


magammal szemben is erre törekszem. csak olyan könnyű csak tolni, amit megszoktál.

2017. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő meg veled nem jönne ki jól!

Tese varj el semmit, milyen dolog ez?

2019. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!