Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha eszembe jut az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha eszembe jut az exem. Pedig már nem szeretem és van egy nagyon jó kapcsolatom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha ennyi információ nem elég a válaszhoz, akkor kérdezzetek. :)

2016. jún. 10. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Az életed része volt.
2016. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nemrég mentetek szét, mert amíg együtt voltatok jó volt, mert csak a múltad része...Holnapig sorolhatnám.A kérdés, hogy szerelemmel jut eszedbe, hiányzik-e, vagy csak mint egy emlék, mint egy nyaralás, hogy igen, ez is volt?
2016. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is néha eszembe jut, de mint csak egy emlék, ami/aki a múltam, életem része volt. A volt ovis társaim is néha eszembe jutnak, akikkel akkor jóban voltam, de csak mert valamilyen hozzájuk köthető emlékem van. Semmi több.
2016. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor gondolom találtál egy pénzesebb hapsit akivel a mostani "nagyon jó kapcsolatod" van, viszont érzelmileg sokkal szegényesebb ez a kapcsolat mint a korábbi volt és emiatt is gondolsz az exedre véleményem szerint.
2016. aug. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!