Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom az összejövetelünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az összejövetelünk előtt egy nappal felment egy olyan lányhoz, az osztálytársnőéhez, akinek tetszik és olyan dolgokról beszélgettek, mint hogy ki mikor vesztette el a szüzességét és hasonlók. Abnormális hogy ez fáj nekem lelkileg?

Figyelt kérdés
Ezen után egy nappal találkoztunk és összejöttünk. A barátom azt mondta utána, hogy ha én nem vagyok, összejön a csajjal, most viszont azt mondja, hogy semmiképp se jött volna össze. Nekem eleve az nagyon rosszul esik, hogy ezekről beszélt a lánnyal mielőtt összejöttünk. Az ráadásul hab a tortán, hogy még össze is jött volna vele. Abnormális hogy nekem ez szörnyen fáj? Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy hazudott nekem ezzel kapcsolatban? Van amikor összeroppanok és elmegy a kedvem az élettől és a barátomtól is.
2010. ápr. 12. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
emo
2010. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
teljesen normális hogy fáj... nekem is fájna :S
2010. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nielindi ***** válasza:
85%

hülye vagy.

miért ne beszélgethetne akármiröl egy csajjal, amikor nem vagy a barátnöje?!a másik, h összejött volna vele, DE NEM tette. veled van. söt. ha te nem jössz össze a sráccal akkor, valoszinü, h most másik pasid van.

2010. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ezt a fenébe, ne is gondolj erre

veled van most, téged szeret és ez a lényeg

legyetek boldogok, ne ez tegye tönkre a kedved ;)

2010. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
monddcsak....nem kellene valami dokit meglátogass????....te beteg vagy...semmi közöd, hogy miről beszélget a haverjaival...na puff...ez most rosszul esett ugy-e?...véleményt kértél, megkaptad...
2010. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Ugh... Ez nekem fájt.

Ez még az előtt volt, hogy összejöttetek, semmi közöd hozzá. A barátod volt hülye, hogy elmondta.


Én is hülye voltam, én is elmondtam a volt barátnőmnek ilyeneket. Ő is ugyanígy reagált mint te. Nem bírt túllépni rajta, hónapokig felhozta mikor olyanja volt. Azóta se tudom miért szakított, mert szó nélkül lelépett, de biztos, h nagy részben az ilyen hülyeségei miatt.


Jótanács, ne add alább, szakíts vele ha ilyen hülye vagy. De még azelőtt, hogy végighazudod a kapcsolatot, mert abból nem lehet jól kijönni. Tapasztalatból mondom.


22/F

2010. ápr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tök mindegy? Téged választott, Veled van! Ne fogd fel ilyen tragikusan.
2010. ápr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, és ne foglalkozz a gonosz kommentekkel, de főle azzal ne, hogy mi volt azelőtt mielőtt veled összejött. Neked is volt előtte ez-az biztos..

Tetszik annak a csajnak, és mégse használta ki a helyzetet, hanem összejött veled. És most veled jár. Ez biztos nem véletlen. És azt se hiszem, hogy hazudozna ezzel kapcsolatban, mert minek.. valószínű inkább ő maga se tudja, mi lett volna ha. De kár ezen gondolkozni.

A pasizás-csajozás-szüzesség témát a legtöbb fiatal teljesen lazán kezeli. Én is tök természetesen beszélgetek ilyenekről akivel jóban vagyok. Szóval nyugi. Vedd úgy, mintha a háziállataikról dumáltak volna.

Ha mindezt tudatosítod, és ennek ellenére rossz ebbe belegondolni, az is normális. Egy kapcsolat elején, főleg ha tomolnak az érzelmek, sok ember nagyon sérülékeny és paranoid, főleg csajok. Mikor még friss volt a kapcsolatom a pasimmal, nekem is kellemetlen volt olyan dolgokra gondolni, hogy mi minden volt amikor még nem jártunk. (Igaz, akkor nem is ismert engem, de ez most lényegtelen.)

Szóval ne foglalkozz az egésszel, kényszerítsd maga. Biztos te is érzed, hogy irreális.

2010. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy annak örülnél, hogy te nyertél, és nem a másik lány, most "fáj" neked? Nem abnormális, de az az érzésem, hogy olyan típus vagy, aki az életben inkább a negatív dolgokra figyel fel. A legtöbb ember nem foglalkozik azzal, hogy mi történ_hetett volna_, főleg rossz dolog.
2010. ápr. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én se örülnék ennek...de ez a múlt,a múltnak a múltban a helye,és nem a jelenben!
2010. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!