Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a lakótársammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a lakótársammal?

Figyelt kérdés

Hárman lakunk egy albérletbe, és van egy fiú is, aki nagyon furán viselkedik velem. Egyszer rideg, és szinte csak motyogva köszön reggel és nem is szól hozzám, másik nap meg nagyon kedves, mindent megtesz nekem, nem is kérem és készít nekem enni, kávét reggel stb. Mire véljem ezt?


Van még egy lány lakótársunk vele nem csinálja ezt, megvannak egymással nem közeli viszonyban, de vele szokott beszélgetni, és nincs ez az egyszer semmi egyszer ő a legkedvesebb velem.


2016. jún. 19. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a "párkapcsolatok" kategóriába írtál, nyilván azt gondolod, hogy tetszel neki. Erre is van esély, de ez a viselkedés elég kevés ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le. Szóval lehet, hogy bejössz neki, lehet, hogy nem, de ezt mi nem fogjuk tudni ennyiből megállapítani.
2016. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hangulatember
2016. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, valamikor Teréz anya, máskor meg mindenkit a fő ellenségemnek tekintek:D Gondolom rég nem volt pasid, de ne a lakótársad segítsen át ezen az időszakon, mert rosszul fog elsülni:P
2016. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!