Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek ilyesfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek ilyesfajta érdek barátnője (barátság)?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a témához kapcsolódik ,de rengeteg itt a segítőkész ember és ezért merem ezt a kérdést itt feltenni!


Szóval: Egy középsuliba kerültem a csajszival és már a kezdetektől szoros barátság alakult ki közöttünk. Minden hülyeségben benne voltunk, nem voltak unalmas éveink. Neki anno 3-ban a barátja megkérte a kezét, úgy tervezték, h érettségi után össze is házasodnak. Tudta a barátnőm, h én nem dolgozni fogok, hanem megyek az egyetemre tovább tanulni, de akkor középsuliban megfogadta és fel is készített rá, h bármi történjék is, én ott leszek az esküvőjükön. Persze akkor megnyugtatott, h suli után a kapcsolatot ugyanúgy fent fogjuk tartanitartjuk. Leérettségiztünk, majd nagyon hamar meg is éreztem ezeket a külön utakat. Mindig én kerestem őt és egy idő után meg is untam, többet nem írtam rá. Nem is beszéltünk. Körülbelül másfél év telhetett el az utolsó internetes beszélgetés óta és azon az éven, amikorra az esküvőjüket tervezték, véletlenszerűen összefutottam velük egy helyi fesztiválon. Nagyon örültem neki, ő is a nyakamba ugrott és 1-2 szót váltottunk. Mondta, h reméli, h tisztában vagyok azzal, h én is meg leszek hívva az esküvőjükbe és majd küldik a meghívót! Persze én nyílt ember vagyok és rögtön ledöbbentem és mondta, h nem számítottam a meghívásra másfél év 0 kommunikáció után, ő erre pedig: Én meg középsuliban megígértem, h te ott leszel!

Ez így is történt. Lagzi előtt megszerveztük a többi lánnyal a lánybúcsút, a köv.héten pedig jöhetett az esküvő!

Ez letelt és ennyi! Azóta se kép-se hang, csak az én részemről volt, de a kommunikációt sem akartam erőltetni, nehogy piócának gondoljanak, ha maguktól nem írnak!

Tegnap viszont egy rendezvényen összefutottam velük. Azonnal 2-2 puszi és megkérdeztem, h h vannak. De mindketten úgy néztek rám, mintha nem értenék, h én most miért álltam le velük beszélni. A barátnőm párja még csak-csak szokásos stílussal viselkedett, de a barátnőm... hát... teljesen látszott rajta az erőltetett mosoly. Hamar észre is vettem, h nem kívánt személy vagyok és el is mentem onnan, mondván, h már várnak rám.

Felőlem semmit nem kérdeztek, h h megy a suli, vagy h h vagyok. Már restellem, sőt nem is áll szándékomban ráírni, de csalódtam benne talán egy életre, h mindent elkövettem én is, h a legjobb lánybúcsúja (amit nem anyuci-apuci által adott pénzből szponzoráltam, hanem a suli mellett végzett melói fizumból ami nem egy magas összeg de gondoltam, h barátnőm), illetve esküvője legyen, a suliban mindig segítettem neki és erre ez a hála... Ha esetleg nekem lenne esküvőm, akkor nekem is vissza kell őket hívnom? Nem áll szándékomban csak azért ilyen embereket meghívni,h legyen násznép...


2016. jún. 19. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen embereket. Ha mást nem is, de azt megtanulhattad, hogy hogyan tudod felismerni az ilyen embereket és idejében keresel más barátokat..gondolom én.

Figyelj ilyen emberekre szerintem senkinek sincs szüksége, sz@rd le őket és élj tovább. Esküvődre meg végképp nem muszáj meghívnod. Valószínű hogy felhozza majd a dolgot ha majd 5-10 év múlva találkoznátok, hogy miért nem hívtad meg, de ilyen esetben én kiosztanám a fenébe, hogy azért lássa már be hogy kicsit tahó.

2016. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen rájöttem, h őket nem sorolhatom be a barátaim közé, csak a tegnapi reakció volt számomra a legnagyobb "pofon", h úgy néztek rám, mint egy idegenre, mint aki semmit nem tett értük... :)
2016. jún. 19. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. A gyerekkori barátnőm volt ilyen, szembe szomszédok voltunk, együtt nőttünk fel. Persze, amíg nem volt más barátnője, addig jó voltam én is, de ahogy elment másik középsuliba és lett más, én le voltam sz.rva. A legjobb az volt, mikor házibulikat tartottak nála és engem meg se hívott, pedig tudta, h szenvedek nyáron, mert 0 ismerős a környéken, de le se sz.rt. Persze, amikor egy barátnője sem ért rá, akkor megint jó voltam. Aztán én elmentem egyetemre, nem is beszéltünk szinte soha, 1 évre rá ő is elment, évente 1X ha átjött, mert unatkozott olyankor eldicsekedett, h mennyit partiznak ott a koliba stb, majdnem mondtam, h lesz.arom, másik városba nekem is megvan a saját baráti társaságom de mi a füvezést szánalmasnak tartjuk és nem viccesnek. Aztán kiment erasmussal, akkor 1 éve nem beszéltünk kb. de akkor rámírt, h egyedül van ott senkit nem ismer stb. eldumáltam vele, meg tartottam benne a lelket, h jó lesz stb., aztán mondja, h megy egy buliba és kiderült, h az egyik régi ismerőse is ott lesz tök jó, aztán ahogy elment a buliba utána többet se írt, gondolom találkozott ismerőssel, többé már nem kellek. Ez volt 1,5 éve, én azóta se beszéltem vele, ő sem keres, ha egyszer lesz esküvőm szerintem meg se hívom. Minek? Érdek barát az ilyen
2016. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ilyen csajok vannak az én csoportomban is. Egész évben egy sziát sem tudnak kiböffenteni nekünk ha bejönnek a suliba, de vizsgaidőszakkor már tudják, h mi a nevem a facen, a telefonszámomat stb... :D Az efajta stílust én is ismerem, de szerintem ha egy esküvőbe meghívnak mint barátot, akkor az emberek általában úgy is gondolják és én az ilyet komolyabbnak tartok. Nem 1x hívtam hozzám őket, h jöjjenek el (nehogy azt higgyék, h én szeretnék menni hozzájuk vendégségbe), de nem... :) Meg lett nekik is a baráti körük, de nem szabad elfelejteni sezrintem, h honnan jöttünk.. :)
2016. jún. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!