Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy a párom azt kéri dobjam ki a virágot, amit még az exemtől kaptam?

Figyelt kérdés

Van egy orchideám, és mikor a párom megtudta, hogy ezt még az exemtől kaptam, azt mondta dobjam ki. Pedig tudja mennyire szeretem a virágokat, főleg az orchideákat, van is egy csomó, de akkor sem akarom kidobni, csak mert az exemtől van. Holnap találkozunk, azt mondta, hogy addig dobjam ki, inkább vesz nekem 20 másikat, bár már szerinte úgyis olyan a lakásom, mint egy dzsungel. És nem érti meg, hogy nekem minden egyes virágom nagyon fontos, és nem mert ez az exeimtől kaptam, hanem mert ők is ugyan olyan élőlények, és meghálálják a törődést, gondoskodást.

Szerintetek jogos a kérése? Ti mit tennétek?


2016. jún. 19. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Lányként mondom, hogy jogos. Szerintem ne dobd ki, hanem ajándékozd oda valakinek a barátod meg vegyen egy másikat.
2016. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dobatnám ki a barátnőmmel. Nekem egy macskám van amúgy, amit az exemtől kaptam. Akkor azt is dobjam ki, ha lesz egy következő kapcsolatom?


Hülyeség.

2016. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Megkérném a páromat, hogy nőjön fel.
2016. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen jogos, főleg akkor ha ő is venne helyében.
2016. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Add anyukádnak, párod meg cserébe 2 új orchidea-t adjon .
2016. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is jogos. És jól mondja az első, ajándékozd el, ezzel a kettőtök közti bizalom erősödni fog, mert nem lesz benne zavar veled kapcsolatban - látni fogja, hogy te vagy a fontos. Neki ez elvi kérdés, és ezen a problémán kiütközik az, hogy ha neked ez nem gond. Ha viszont megléped, akkor "visszaáll" a bizalom köztetek, ami emiatt most zavart kapott.
2016. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges egy hozzáállás. Az emlékeidet nem akarja törölni? Hiszen ott aztán megannyi mocskos kép és érzelem van, ami az exeddel kapcsolatos. Gyakorlatilag az agyad rejtett zugaiban folyton megcsalod őt, mert emlékszel az exedre és a vele töltött időre.

Enyhén szólva gyerekes hozzáállás.

2016. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem dobod ki, mert az exedtől függetlenül szereted a virágot, vagy nem azért szereted mert az exedtől kaptad.
2016. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 aperitif ***** válasza:
100%
És majd ha vele szakítasz, akkor azt a 20 másikat is ki kell dobnod, amit tőle kaptál? Az ember az emlékeit egy életen át viszi magával, ha minden tárgyat kidob, akkor is ott maradnak az emlékek a tudatában. Az új barátunkat, partnerünket az összes emlékével, és a teljes múltjával fogadjuk el, mármint egy felnőtt, érzelmileg érett ember. Aki még nem az, az egy cserép virágra is féltékeny.
2016. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Nekem eszembe nem jutna ebbôl ügyet csinálni, de logikusan végiggondolva valahol érthetônek tûnik, hogy ez miért zavarhatja - pont azért is, mert érzelmileg ennyire kötôdsz hozzá.

Ha normálisan kérte, akkor lehet róla tárgyalni, ha neked pl. belefér, hogy elajándékozd.

Mindenkinek megvan a maga dilije, és egy párkapcsolat valahol arról is szól, hogy tudjuk-e a saját és a másik dilijeit megfelelôen kezelni.

2016. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!