Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 'vattacukor illatú' lányokró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 'vattacukor illatú' lányokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Zabálnivalóak!
2016. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hanyni tudnek attol a szagtol...
2016. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kis cukorfalat. Nőként mondom, hogy röhejes. Főleg a tömény vattacukor illat. Van egy-két márkásabb parfüm, aminek a végzöngéje vattacukor, tehát előtte mondjuk érzel egy kis almát vagy valami mást, azok még egész normálisak ha passzol az illető személyiségéhez. (a röpködős csajokhoz általában, vagy a cuki vagyok és ezt az illatommal is kifejezem csajok)


De a legjobb, amikor az otromba tehenek fújják magukra. Az a tipikus nem veszi észre, hogy lassan mázsálni lehet, de felveszi az S és XS méretű felsőt, leszólja az átlagos testalkatú lányokat, hogy há, zsírpacnik, stb. és fel van háborodva és folyton erről panaszkodik (szinte már dicsekedve), hogy a pasik a mellét bámulják, amit amúgy direkt pakol ki. (mert valahogy nem hiszem el, hogy a köldökig kivágott felsők véletlen kerülnek rá)

2016. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az az illat, amire gondolok, akkor az nekem gyomorforgató...szúrós és erős.
2016. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az illatot szeretem, de aki ilyen illatú, az számomra komolytalan, kislányos, semmi értékrendje nincs. Egy nő legyen nő és ne cuki kislány.
2016. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc parfümillatom, de jópár éve nem veszem már, mert sokaktól hallottam olyan véleményt, mint a fentiek. Nem is az zavar, ha valakinek nem tetszik, de kislányosnak azért ne nézzenek felnőtt nő létemre. Pedig csak ízlés dolga...
2016. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!