Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel a párom volt barátnője?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal az előző kapcsolata 6 évig tartott, tudomásom szerint megcsalta a lány. Sosem találkoztam vele, de véletlenül megtudtam, hogy ki volt ő és rákerestem interneten. Iszonyatosan rosszul éreztem magam, mert láttam, hogy ő milyen szép, sokkal szebb nálam egy senkinek érzem most magam. Az is iszonyatos érzés, hogy 6 évig vele volt úgy érzem féltékeny vagyok, pedig a párom hallani sem akar felőle. Szeretem a barátomat, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből az exét, kirázz a hideg, hogy abban az ágyban aludt ahol most én, ott volt ahol most én, a családjával jóban volt.1 évig együtt is laktak. Az is rosszul esik, hogy minden családi képen ott van miközben én egyiken sem, közösségi oldalon kint van a páromról az a kép, amit még a másik lány csinált... Mit tegyek? hagyjam el a párom, mert reménytelen vagyok vagy kilehet zárni a fejemből azt a lányt, de hogyan, mikor szinte minden eseményhez és tárgyhoz köze van? Kezdek már magamtól megijedni, mert ez az állapot már nem normális vagy én fújom fel ennyire???

2016. jún. 20. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
24L
2016. jún. 20. 17:55
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Én a helyedben már első értelmes gondolataim megjelenését követően (kb. 3-4 évesen) eret vagdostam volna anyu szuper, teleshopos kerámia bevonatos, acélpengés, kézre álló, és ultrakönnyen kezelhető konyhakésével... De valami homályos oknál fogva, attól nem érzed rosszul magad, hogy anyádék idilljébe szépen beletaccsanttál. Erre mondják azt, hogy női logika? Nem tudom.


Minden kapcsolatnak van kezdete, reneszánsza és lezárása. Hogy te az ő életébe mikor csöppentél bele, az itt lényegtelen. A nő a múlt, te meg a jövője lennél. Ha hagynád, és nem mélyfilózást végeznél, az élet és kapcsolatok múlásáról. De amíg Plátón (Πλάτων - tudod a görög gondolkodós muki) tanait teszed épp akaratlanul is magadévá, addig, azért néha gondolkodj el azon is, hogy jelenben élni mennyivel jobb, mint megtörtént dolgokon stresszelni.


A te életed, a te dolgot, ha ettől neked jobb, akkor rágd tövig a körmöd, a nagy büdös semmin, és ha eleget agonizáltál nem létező problémákon, akkor kezdj el, mert az élet túl rövid, a boldogság meg kevés, úgyhogy foggal körömmel kapaszkodni kell belé, mert egy pillanat és elillan.

2016. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam, annyi külőnbséggel, hogy párommal a lány szakított, és jóban vannak, nem találkozgatnak, de szoktak beszélgetni facebookon. Tudom mennyire szerette, meg azt is, hogy meg akarta kérni a kezét. Ugyan ezek az érzések vannak bennem is, mint benned. Sokkal szebb az a lány, bár a lány szerint meg én vagyok sokkal szebb nála, de ez hülyeség. Aztán máskor meg a lány rákérdezett páromnál, hogy miért vagyunk mi együtt ha igazából nincs is közös bennünk. Ezen kicsit kiakadtam, mert nem is ismer a lány. Na szóval valljuk be nagyon féltékeny vagyok én is, viszont nem szabad hagyni, hogy elhatalmasodjon az emberen az érzés. Veled van, és valószínűleg nem véletlenül. Ne gondolkozz ezen, mert elkezdesz majd kételkedni.
2016. jún. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!