Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem esik rosszul, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul, ha azt mondják rám, hogy átlagos vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem nem elég.

Fiú vagyok.



2016. jún. 20. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem leszel atlag feletti ha nem eleg. Valoszinuleg az atlagost sem eredel csak nem mondjak a szemedbe.
2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Amiért neked rossz, ne akard, hogy másnak is az legyen! -.-

2016. jún. 20. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én magamra is azt mondom hogy az vagyok.


Azoktól az emberektől nagyobb hányingerem támad, aki szerint mindenki a világon egy egyedi kis megismételhetetlen hópehely (mert ugye hópehelyből sincs két egyforma)


Rengeteg híres ember van, aki a mai napig azt mondja magáról hogy ő átlagos. És rengeteg a tömegbe olvadó egyszerű arc, aki azt mondja magára hogy ő különleges. Többet érsz azzal hosszú távon, ha magadra is átlagosként nézel sok tekintetben

2016. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok átlagos lenni.
2016. jún. 20. 19:16
 5/8 A kérdező kommentje:
És úgy gondolom, hogy az adottságaim is megvannak hozzá, szóval nem csak egy ördögi kör ez a hozzáállás az adottságaimmal kombinálva. 😆
2016. jún. 20. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak neked. Én például magasról teszek rá, hogy azt mondják rád hogy átlagos vagy. :)
2016. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember nem lehet átlagos legfeljebb valamilyen mérhető tulajdonsága.
2016. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy mindenkinek jó érzés ha elismerik őt mások.


De ugyanakkor ha az életben a mostani állapotodnál előbbre akarsz jutni, akkor az a legegészségesebb, ha nem Supermanként tekintesz magadra, hanem átlagos emberként, akinek még van hová eljutnia.


Ha átlagos emberként gondolsz magadra, akkor sokkal jobban benned van az, hogy feljebb törj.

Ha átlag feletti emberként gondolsz magadra, akkor sokkal jobban benned van az, hogy megpihenj a babérjaidon.

2016. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!