Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves vagyok, de vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok, de vonzalmat érzek az egyik volt diáom után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A diákom már leérettségizett, nem fogom többet tanítani. Én vonzódom hozzá, főleg szexuálisan de nagyon aranyos is a fiú. Meglehet, hogy kölcsönös ez a szimpátia, nem egyszer jegyezte meg, hogy szerinte mennyire gyönyörű vagyok. Lehet ebből bármi is? Egyáltalán megéri? A férjemmel lassan két éve, hogy elváltunk azóta nem volt komoly kapcsolatom, csak alkalmi párjaim. Vágyok már egy kis törődésre, egy fiatalabb fiú szerintem jobban megtudna becsülni. Mi a véleményetek?
2016. jún. 20. 19:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam, diáKom után*
2016. jún. 20. 19:24
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Már nem tanítod, szóval simán lehet. Volt nekem is ilyen tanárom -már nem velem volt kapcsolata, csak egy korábbi tanítványával.

Hogy megéri-e, arra Te magad tudnál választ adni, ha megpróbálnád.

Szerintem nincs benne semmi, amiért ne lehetne belőle semmi. Ha úgy gondoljátok, nem tiltja se törvény, se más, hajrá.

2016. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Hàt én simàn megpakollak, ha kéred és csak 24 vagyok. Nekem is volt ilyen tanàrom. Egyszer megjegyezte, hogy bejövök neki, igaz sosem dugtam meg, de gondoltam rà
2016. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem erkölcstelen?
2016. jún. 20. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem erkölcstelen, amennyiben elmúlt a srác 18 éves.
2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem kellene mindenkit tanari palyara engedni. 32 evesen egy 18 eves fiuval? Beteg vagy te?
2016. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is bejönnek a fiatalabb srácok, de esetedben az lenne a legjobb, ha egy kicsit mégjobban megismernéd, hogy mennyire komoly és diszkrét. Ne legyen olyan helyzet, hogy veled fog dicsekedni, mint egy éretlen kölyök és így hírnevet szerezni, stb. Tehát találkoznék vele, de első pár alkalommal nem lenne még szex.
2016. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
szerintem esélytelen mármint ha hosszútávon gondolkodsz,a fiúk későn érők egyébként is,ő most 18éves 5éven belül kizárt hogy gyereket akarna,te meg kifutsz az időből.
2016. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:
61%
Próbáld meg. Te életed a te döntéseid! Mire vársz?
2016. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
én nem javaslom...milyen szakos vagy amúgy?
2016. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!