Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyére vesz a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyére vesz a párom?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan hülyének néztek emiatt, de érdekel a véleményetek. A párommal két éve járunk, nem élünk együtt. A közösségi oldalon nem akarja a mai napig, hogy látszódjon a családi állapotunk, így hát nincs kiírva. (Noha tudom, hogy ő az előző barátnőjét vállalta. LÁttam anno képeket is róluk. Rólunk egy közös képet sem akar a mai napig sem kirakni. No de mindegy. Mivel nem vagyok túl nagy Facebook-ozó, csak most látom, hogy ha megnézem az oldalát, azokat a bejegyzéseket sem látom, amihez megjelöltem. pl. posztoltam valamit a saját oldalamon és ehhez megjelöltem őt. (nem égő dolgot, hogy szégyellnie kellene). De pl. a testvéremnél, barátnőmnél látom az ilyesmit. Akkor arról van szó, hogy ő ezt beállította előre vagy akkor állította be, h csak ő lássa, vagy törölte? Mert akkor kiderülne, hogy "közünk" van egymáshoz? Szerintetek másfelé is nézelődik. Én nem értek annyira a Facebook-hoz, csak ezek furcsa dolgok. Köszi! Ő egyébként 33 éves, én 25. Légyszi nyugtassatok meg, hogy csak én vagyok egy hülye liba, aki komolyan vesz mindent?
2016. jún. 20. 20:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Ritkán posztolok, osztok meg valamit. Nem napi szinten. Ő viszont állandóan a Facebook-on lóg. Függő.
2016. jún. 20. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Arról nem írtál semmit, hogy a való életben mennyire vállal fel téged. Ha két éve együtt vagytok, akkor nyilván ismeritek egymás barátait, családját. Felvállal téged köztük, bemutatott nekik, magával visz a társas közegébe?
2016. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nekem ez borzasztó furcsán venné ki magát, és valószínűleg én is elgondolkoznék, hogy ez mit jelent részéről, mert akár tetszik, akár nem, az online világ ma már elég nagy része annak, ahogyan reprezentáljuk magunkat a külvilág felé. Kérdezted már őt erről?
2016. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A társas közegünk nagyjából ugyanaz. Edzőteremben ismerkedtünk meg, így közösek a haverok. Én a két jó barátját ismerem, többször találkoztunk. Anyámat, ismeri, én is az övét. Egyikünknek sincs tetsvére. Az apja 10 éve meghalt. Mindig azzal jön, hogy a magánéletünk ránk tartozik. Ha nem tudnám, hogy az előző barátnőjét vállalta, akkor elfogadnám. Én attól félek, hogy nem akar vállalni, s nem azért mert ronda vagyok vagy buta, akit szégyellnie kell, hiszen "élőben" vállal. Hanem hiába mondja, hogy szeret, akkor is megadja magának a lehetőséget, hogy másfelé is nézelődhessen. De ha kiírni, hogy foglalt, akkor ezzel elvágná maga előtt a lehetőségeket. Tudom, hogy hülye vagyok, vállalom. Ti hogy látjátok? Nem kell kímélni.:((
2016. jún. 20. 21:03
 5/9 A kérdező kommentje:
kiírná (elírtam)
2016. jún. 20. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy hülye liba, ez tényleg fura kicsit.

én őszintén beszélgetnék vele erről, de ha egyébként minden rendben, nem csinálnám a balhét.


sokszor már félnek az emberek bármit kérdezni facebookkal kapcsolatban, mert rögtön megkapják, hogy "pff kit érdekel a facebook, az nem jelent semmit, hány éves vagy te" de szerintem ha értelmes az ember, le lehet azért szűrni belőle dolgokat.

2016. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem írta ki, vagy beállította, hogy senki ne lássa. Szerintem igaza van abban, hogy ez a ti magánügyezek. Mondjuk attól te még megadhatod, hogy kapcsolatban vagytok, aztán figyeld hogy reagál.
2016. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Exem volt ilyen, bár mi csak nyolc hónapig voltunk együtt, tovább nem nyúztuk egymást.

Nálunk annyival volt több, hogy én rá is kérdeztem, hogy ezt most így miért, csodaszépen kimagyarázta, hogy nem szeret kipakolni mindent az életéről, meg senkinek semmi köze a magánéletéhez (még a családjának sem), tudtak rólam, a barátai is, de ennyi. Meg hogy nem szégyell, nem titkol, miért is tenné, azt teszek ki rólunk, amit akarok.

Egyébként van ilyen beállítás, hogyha megjelölöd, ne látszódjon az oldalán, csak ő lássa (exemnek is ilyen volt, nálam látszódott hogy megjelöltem, az adatlapján nem), a másik verzió, hogy neki külön engedélyezni kell minden posztolásnál, hogy ki láthatja és ki nem.


Na, hát mindenesetre nálunk az bukott ki a végére, hogy igazából azért nem vállalt ilyen szinten fel, mert egy percig nem tervezett velem komoly kapcsolatot. Elvoltunk, ha nem lettek volna egyéb gondjaink, szerintem még ellettünk volna egy-két évig, de egy percig nem jutott eszébe, hogy hosszú távra tervezzen velem. Ezért nem látta szükségesnek a fent írt dolgokat sem. (Az utánam lévő csajokat persze rögtön kitette, mentek a smárolós képek, egyebek... :) De beléjük jobban is beléjük volt esve, mint belém, utólag már felismertem.)

2016. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1.Azért nem vàllal fel téged fb-on mert csalódott a csajban hiàba mentek a sok kêpek fb-ra és nem akarja elkapkodni és óvatos mondjuk a pasid akkor nagyon óvatos!2.nem tervez veled komolyan na meg csak elvan veled és nem tarja fontosnak hogy kirakjon akàr egy közös képet!
2016. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!