Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenék a főnökömnek? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék a főnökömnek? Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most pár napja dolgozok egy új munka helyen ahol a főnök nagyon helyes,aranyos,segítőkész,és mint ha több is lenne.... Valamelyik nap meg kérdezte hogy mit használnok parfümöt mert nagyon jó illatom van,utana hatra mentunk ketten a raktarba 1 kis zacsko burgonyaert amit egyedul en is vagy o is el birt volna es mi kozben mentunk azt mondta hogy szereti azt amikor a kozelebe vagyok.. Utana meg ugy hivott hogy dragam.. Es utana ugy voltam vele hogy en is teszek par felderitő tettet és szemkontaktust hoztam vele létre (enyhen szexin) es ő melyen a szemembe nezett es eggyaltalan nem kerulte a szemkontaktust.. Kezdem meg szeretni...

2016. jún. 20. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Jól csinálod,csak ne szeress bele. Viszont használd ki minden téren,máskor vele cipeltesd a krumplit,panaszkodj hogy kevés a fizu. Ha jól csinlod,a segged is kinyalja,ha rosszul, 2 hónap múlva repülsz vagy leszámolsz! Én is volttam vendéglátós,tudom miről beszélek.
2016. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. De a kérdésemre nem válaszoltál. Tetszek neki? Vagy nem lehet hogy ezt csak hülyeségnek szánta. De a szemkontaktusnál is bizonyított. Lehet hogy csak nem merem be ismerni magamnak h tetszem neki.
2016. jún. 20. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja... Az egyértelmű hogy tetszel neki. De lehet csak szex szintig megy el. Ezért vigyázz!
2016. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Meg akar fektetni.Te meg sejtem,hogy benne leszel.
2016. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézus! Pár szép szó és már kezded megszeretni???

Ohhh,kisanyám, kapcsold takarékra magad,mert szörnyű gyorsab pofára fogsz esni!

Tetszel-e neki?? Biztosan,mint ahogy még jó pár nő is,aki az utcán szaladgál,ez nem jelent semmit. Az sem jelent semmit,hogy meg akar bszni,ezzel a férfiak nagyrésze így van,ha nőről van szó.

Szedd össze magad,hamarosan jön a tanulópénz pofára esésből,ha buta vagy!

2016. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajajajaj.... hajajajajaj..... Álomsorsolás! Álomsorsolás!
2016. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!