Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló, húszasévei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, húszasévei közepén járó anyukával randiznátok?

Figyelt kérdés

Kissé szemétségnek érzem a férfiakra nézve, hogy velem együtt jár egy kisgyermek is, mégha imádom is őt.

Ismerkedés stb, puff gyerek. Ezt Ti férfiak is így látjátok?

Mennyire hátrány a gyermek társkeresésnél?El vagyok tévedve, vagy tényleg az?


2016. jún. 21. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Erre a posztra bárki bármit válaszol a porba fogják pontozni.



De igen, tényleg az. Én nem randiznék vele, vagy legalábbis csak akkor tudnám elképzelni, ha egyrészt valami hatalmas villámcsapás szerelem, másrészt valami tolerálható ok az egyedül maradásra.

2016. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

ui: persze a GYK-s soha nőt nem látott, elkeseredett közönség biztosítani fog, hogy semmi gond, ők bevállalnának.


Ettől függetlenül a való életben szerintem nagyon nehéz.

2016. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem és úgy is nehéz párt találni. Ez sokakat elriaszt, egész biztosan. És egész biztosan lesznek olyanok, akiket nem. Csak ne ess kétségbe, mert akkor rossz döntéseket hozol.
2016. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Bátyám most jött össze egy 29 éves 3 gyerekes anyukával. csak ellenpéldának mondom. És ő még örül is a gyerekeknek, mert már alig várta, hoyg neki is legyen. De pl ő is egy kicsit szerencsecsomag volt a csajozásban. Amúgy ő ismertte a csajt előbbről és tudta hogy vannak a gyerekek és úgy is randizni akart. Esetleg valami ismerős aki bejönne?
2016. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
En megmondom oszinten zavar nem is kezdek olyannal mert kesobbiekben szeretnek en is gyereket es nem szeretnem hogy fel testverek lennenek inkabb nem kezdenek ilyen novel
2016. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igazából vannak olyan férfiak a környezetemben, akik bejönnének, de pont a fentiek miatt passzív maradok.

Fiatal vagyok, szép, a fiam tündéri(egyenlőre:)).

Olyan kilátástalannak látom a helyzetemet, közben meg egy csomó mozaik családot látok.

2016. jún. 21. 22:34
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is van mostoha-, fél-, és édestestvérem is. :D Cseppet sem zavar.
2016. jún. 21. 22:35
 8/25 anonim ***** válasza:
félnék randizni ilyen nővel, egyrészt miért maradt egyedül, de ez még a legkevesebb, másrészt mindig az ő kicsi gyermeke lesz a legfontosabb, én meg nem szeretek második lenni, és szerintem egy párkapcsolat nem is erről kellene hogy szóljon, hanem mindig az ember párja az első... és félnék, hogy ez nem így lenne... ha elfogadná, és tőlem is szeretne gyereket, akkor ha a gyerek is kellően értelmes korához képest, és rendes nőről van szó, és van rá esély, hogy egy normális családot tudunk alkotni, akkor akár lehet is... de nagyon meggondolnám, és biztos nem vinném két hét után ágyba, hogy "járunk"... rendesen kiismerném, az biztos...
2016. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az ne tartson vissza, hogy gyereked van, ha van lehetőséged ismerkedni, majd a férfiak eldöntik, hogy nekik belefér e vagy sem (attól, hogy pl nekem nem férne bele, másnak még simán mehet, bár sokszor hallani, hogy az egyedülálló anyákat a pasik csak kihasználni próbálják).



A féltestvérekkel meg semmi gondom, ha például lenne nekem is gyerekem már egy másik nőtől, akkor valószínűleg én is elfogadóbb lennék, úgy gondolnám, majd lesz közösen is egy.

2016. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Randiznék,nem látom akadályát.
2016. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!