Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Titeket mennyire zavar, ha a pasitoknak nincsen kocsija meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
Van egy velem egyidős lány, aki tetszik. Tudom, hogy az előző pasijai idősebbek voltak pár évvel, volt kocsijuk, egyiknek saját lakása is. Én meg anyámmal élek és nincs kocsim, nem is lesz még egy darabig. Meg egyébként én telepi vagyok, ő meg szép, kertvárosi részen él (Bp.) Félre ne értsétek, nem ilyen pasiváltogatós, pénzéhes lány, de attól még félek, hogy úgy általánosságában ezt egy visszalépésnek élné meg, ha velem jönne össze, mert ugye én fiatalabb is vagyok a korábbiaknál, meg nincs annyi mindenem, ahogy azt leírtam már, ez pedig éretlenséget tükrözhet. Ti hogy éreznétek a lány helyében egy ilyen pasival kapcsolatban?

2016. jún. 26. 19:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 21 éves vagyok.
2016. jún. 26. 19:53
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 éve van barátom és pont leszarom, hogy nincs kocsija. :)
2016. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az pont nem érdekel, hogy van-e kocsija, de az tényleg zavaró, ha ahhoz, hogy fenntartsam a jelenlegi életminőségem, kvázi őt is el kell tartanom.
2016. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Előbb-utóbb úgyis bekövetkezik, amitől félsz. Ő tehetős családba született, mediterrán típusú, kertes családi ház, autók a garázsban, te meg otthon laksz az őseiddel egy paneltömb sokadik emeletén. Nem azért írom, hogy sértésként kell magadra vegyed. Láss tisztán, racionálisan, tedd félre az érzelmeidet, és te is meg fogod látni, hogy más-más társadalmi rétegből kikerülő nőnek és férfinak nincs hosszútávon közös jövője.
2016. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, van kocsim.
2016. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
2016 van, Budapesten a huszonévesek kb. 10%ának van kocsija, mert teljesen felesleges.
2016. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
na nekem nem kell olyan pasi akinek nincs kocsija,nem kell hogy bömös legyen,felőlem lehet egy régi SWIFT -is nehogy már busszal villamossal vigyen el este dizsibe,meg kocsiban le is tudom pippantani. próbálnám meg a szép új 4-es metrón.
2016. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
probáld ki.. 20 évesen nem baj ha valakinek nincs autója..
2016. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség ezen agyalni.

most mi veszetnivalód van?

ha azért nem jár veled, mert nincsen kocsid, akkor az úgy is felejtős.

Csak nyerhetsz rajta, ha leszólítod.

2016. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Igazi jó kapcsolatban a két felet nem érdekli hogy a másik végzettsége, pénzügye, kinézete,... milyen amennyiben a különbségek nem túl nagyok. (Pl.: hajléktalan-gazdag, általános 8 osztály(se) - diploma, bányarém - szépségkirály(nő)).

Ha valaki igazán szeret nem fogja nézni a fenn említett dolgokat, ezek úgyis változnak az idő során, tanulni lehet(a papír úgyse ér sokat), pénzt lehet keresni és egy idő után mindannyian ráncos csúnya öregemberek leszünk...

Van ismerősöm ahol a nő anyagilag jobban áll, magasabb végzettsége van (éretségi-diploma) és boldogan él párjával, semmi pénzért nem cserélné.

2016. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!