Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kinevetnétek a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinevetnétek a barátotokat ha szex után elsírná magát az ágyban?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok olyan rossz az ágyban, hogy elsírja magát. :D

Max az örömtől. :D

2016. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
örömtől értettem.
2016. jún. 27. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetném ki, nyilván csak olyan kapcsolatban történne ez meg ami régi és már sok ideje együtt vagyunk, nagyon szeret. Lehetnek egy férfinak is érzelmesebb pillanatai, lehet egy rossz időszak az életében vagy néha meghatódhat, de alapvetően azért ne történjen ez meg minden nap. :D Egy férfi számomra még mindig egy erős bástya legtöbbször, persze ez oda-vissza működik egy jó kapcsolatban de ha nincs rá különösebb oka akkor lehet, hogy zavarna...
2016. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eszemben sincs kinevetni. De ha ilyen jo lenne neki, hogy sir tole, akkor sokszor is csinalhatnank. :)
2016. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és ha sokszor sírna?
2016. jún. 27. 01:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Az már furcsa és vmi baj van vele, alapvetően a szex nem egy olyan dolog amitől mindig sírni kell...


Mint mondtam egy férfinak is lehetnek érzelmes pillanatai de ez, hogy minden együttlét után elsírja magát már férfiatlan és visszataszító.

2016. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nevetném ki, de mit kell szex után állandóan sírni?
2016. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha vegig tokeletesen kemenyen all a szerszama es sok orgazmusom volt, az a lenyeg, akkor akar sirhat is, az se ferfiatlan. Max azt hinnem keves volt es szajjal leapolnam meg egyszer-ketszer. Sokkal gazabb, ha valakinek nem all fel es nem sir sose. Ezt ertesd meg a nokkel.
2016. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Párom nagyon meghatódós fajta, úgyhogy már megszoktam. De az elején még furcsa volt. De ki nem nevetném emiatt. Az bunkóság lenne.
2016. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noren1989 ***** válasza:

Fiúk, kinevetnétek a barátnőtöket, ha szex előtt elsírná magát az ágyban?


XDD


26/F, bocsi, de kiváncsi voltam.

2016. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!