Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 25 éves és külsőre teljesen jól néz ki, nincs kigyúrva, de izmos, magas, helyes az arca is. A beszédjével sincs probléma, többször beszélgettem már vele, nem csendes. Viszont még nem volt soha barátnője, és nagyon szűk a baráti köre (1-2 barát). Nem meleg, és tudom hogy szeretne is barátnőt, ezért furcsállom hogy miért nem talált még, amikor minden adottsága megvan hozzá. Szerintetek miért lehet ez, hogy még nem volt neki soha?

2016. jún. 27. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozott a témával, mindig rosszkor próbálkozott de sose jött össze stb
2016. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Valszeg azért lehet ez, mert vagy önbizalom, vagy libidóhiányos az illető...Éshát a kettő együtt is előfordulhat...
2016. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátomnak én vagyok az első barátnője, 22 éves volt amikor összejöttünk, én is furcsáltam, hogy nem volt még, mert szerintem nagyon jól néz ki, inteligens és nem s*gggfej. Először kicsit én is féltem, hogy mi a hiba akkor benne, azóta majdnem egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de még nem találtam meg.

Szóval szerintem ne parázz ezen, vannak ilyenek :)

2016. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van aki nem jön össze akárkivel hanem az igazira vár, van aki lusta barátnőt keresni, van aki másban éli ki magát, van akinek nincs pénze, van akinek nincs ideje, van akinek nincs kedve barátnőhöz, vagy van olyan is aki fiatalon inkább kiéli magát és csak később köteleződik el, olyan is akad akinek egész egyszerűen csak nincs szerencséje. Számtalan oka lehet és nem feltétlen kell benne hibákat keresni.
2016. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Csodálkoztam is hogy egy ilyen pasi miért nem kell senkinek. Aztán kiderült hogy betegesen kötődik a szüleihez, nem tud leválni. És ezt senki nem viseli el igazából. Meg magáról is elég rossz véleménnyel van, mert rossz tapasztalatai vannak csajozás terén.
2016. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!