Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos hogy ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos hogy ezért a feleségem ilyen drága holmit vásárol?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, ő pedig otthon van és munkanélküli.

Hitelre vett egy 400.000ftos porszívót mert ő állandóan takarít és ez majd megkönnyíti a munkáját.

Na és azért mert én elszívok napi egy doboz cigit és havonta körülbelül 70.000ftot költök az autó szervizelésre...de én azzal járok haza és nekem fontos, a cigi árát pedig szintén én keresem meg.

Mondtam neki pedig hogy a porszívó nem kell akkor sem ha a falból a vizet is kiszívja...szombaton jöttem vissza ma meg már megszerezte a porszívót.


2016. jún. 27. 21:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy tényleg nem sok a havi 9 ezer forint de 5 éven át???!!!
2016. jún. 27. 21:57
 2/8 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

5 éven át egy porszívó árát fogjátok törleszteni?! :O


"Okos" feleséged van, csak gratulálni tudok neki...

2016. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mit tud egy ilyen porszívó? Reggel kvt főz, leviszi a kutyát, fogja a cseh 2-t vagy úgy mégis?
2016. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem jogos, de amúgy is hülyeség. Feleség vagyok, sokat takarítok, mert a két törpém a világ legnagyobb koszolója, de SOHA nem vennék hitelre egy porszívót, pláne nem öt évre, annyit biztos nem tud.
2016. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már világos, hogy nem a legokosabb nőt vetted el, de miért nem tartod kordában? Persze, nem kell felette urakodnod, de 400ezer az 400ezer, nem egy ezres a kisboltban, nem ertem miert nem beszelitek meg es nem ertem miert nem magyarazod el neki, hogy vehet jobb porszivot, segithetsz is neki keresgelni, de 400ezret egyik kutyu sem er.
2016. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Á! Félévente nyírok ki egy porszívót....Szép lenne ha tönkretenném aztán meg fizethetném a hiteleket.
2016. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

az a porszívó egyébként ér annyit. ha lenne rá 400e forintom én is megvettem volna. (mondjuk az más kérdés, hogy nektek szükségetek van-e rá. nekem lenne)


de egyébként tökmindegy, mert a dolog nem erről szól.

egyedül van, nincs mit csinálnia, próbálja elfoglalni magát. ha el akarod kerülni a jövőben a hasonló meglepetéseket, mert lesz még, abban biztos lehetsz, törd a fejed, hogy mivel tudnád lefoglalni, ami kevesebbe kerül, vagy legalább több értelme van.


(egyébként, ha úgysem csinál semmit, miért nem viszed ki magaddal legalább néha?)

2016. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress olcsóbb feleséget, ott ahol dolgozol, olyat aki dolgozik.
2016. jún. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!