Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet még irántam valamit?

Figyelt kérdés

Csoporttársak voltunk az egyetemen. Ezalatt 2x megcsókolt, de aztán nem beszélt róla. Később megtudtam, hogy járni akart velem, "ekkor és akkor" csak nem mert lépni, vagy nem tetszett neki, hogy más fiúkkal barátkoztam stb., mindig volt valami kifogás, hogy én elutasítottam, vagy ez meg az volt... De mikor komolyabban beszélgettünk végül azt mondta nem akar semmit, barátok vagyunk. Ezzel szemben a barátainak azt mondta hogy részéről lehetne több is. Sosem lehetett rajta kiigazodni, de állandóan kikérdezett minden egyes napomról, féltékenykedett, leszólta a barátaimat (a fiúkat) és jelzőket aggatott rájuk. Én úgy éreztem ez messze nem csak barátság.


Néha még összefutunk valahol, akkor hazahoz autóval, beszélgetünk, rám szokott írni a chaten is, bár általában valami ürüggyel. Én még mindig úgy látom élőben is, hogy nem pusztán barátként tekint rám. Chates és élőbe is úgy köszön el mindig hogy "majd még beszélünk".


Nekem most van barátom, épp legutóbb mikor találkoztunk hívott is a párom, és ugye úgy köszöntem el, hogy csók, és láttam ez nem tetszett neki. Ha a barátommal kapcs. írok neki valamit, utána nem ír egy ideig, érzem a távolságtartást.


Múltkor eldicsekedett nekem azzal is, hogy 6 hónapig volt egy összejárós kapcsolata, de én nem hiszem el, mert elég félénk és lelkiismeretes srác, valószínű csak előttem akart "nagyobbnak" tűnni. Barátai nem tudnak ilyenről. Az egyetem alatt se volt 1x sem barátnője még a barátai is azt mondták fogalmuk sincs sose, hogy egyáltalán kavar-e valakivel, nem hogy járjon..


Hogy deríthetném ki hogy érez-e még irántam valamit?

Igazából engem nagyon zavar még a mai napig ez a "barátság" hogy ennyire nem sikerült megbeszélni sosem azt hogy mi volt/van köztünk. A mai napig :*-ot küld facebookon mindig, kivéve ha nem tetszik neki valami. Ti is szoktatok fiúk minden csaj barátotoknak?


Szeretem a barátom, de mégis kényelmetlen nekem ez a helyzet, ha rám ír, meg ha találkozunk, mert úgy érzem még mindig szikrázik a levegő közöttünk.

Viszont nem merem csak úgy felhozni ezt a témát, hisz elég furán venné ki magát, hogy kapcsolatban vagyok és ezzel foglalkozom, és persze tévedhetek is, leégetném magam.

Így inkább az érdekelne, hogy miből vehetem észre, ha mégis van valami, hogy valamire tudjak hivatkozni ha mégis kibukik ez a téma köztünk?


2016. jún. 28. 23:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy míg csoporttársak voltunk, éjjel nappal beszélgettünk, minden órára együtt jártunk, egymás mellett ültünk, minden nap együtt utaztunk. Így elég szoros a kapcsolat, jól ismerjük egymást. Mégis ezt a témát sosem tudtuk lerendezni.
2016. jún. 28. 23:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ezen szerintem mit ragozni, ő gyáva volt lépni, de vannak még érzései irántad. Te se léptél, szóval így jártatok. Egyszerűen rá kéne kérdezned, aztán tisztázni, mi a helyzet.
2016. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!