Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok úgy gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vállalnátok úgy gyereket a párotokkal, ha nem ti lennétek számára a legfontosabbak?

Figyelt kérdés

Akár férfi vagy, akár nő, vállalnál a pároddal úgy gyereket, ha neki egy hobbi, a barátai, vagy a munkája, családja fontosabb lenne számára, mint te magad?


Vagy ha "csak" ugyanolyan fontos mint te?

Tehát Te ÉS még valami lennétek a legfontosabbak?



2016. jún. 29. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem a gyerek vállaláshoz nem elég ennyi, legyen minden körülmény megfelelő...


23F

2016. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy elég-e ennyi a gyerekvállaláshoz...


Akkor módosítok: TEGYÜK FEL, MINDEN MÁS SZÜKSÉGES KÖRÜLMÉNY ADOTT.

Tehát?

2016. jún. 29. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:

nem fontos, hogy én legyek számára a legfontosabb, hanem, hogy jó legyen a kapcsolat...


23F

2016. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek mindent megváltoztat. Nekem fontosabb volt a családom bárkinél (és ezt normálisnak találtam és találom most is) a párom pedig elég sok időt és pénzt áldozott a hobbijának, de ez megváltozott. Nem rögtön , valahol ott a 9 hónap alatt. Most már mindkettőnknek mi, az új család vagyunk a fontosak. A férjem a hobbinak kb 4havonta egy két napot ad , és nem én kértem erre, sőt biztatnám eresze ki a gőzt, de mindig azt mondja mellettünk töltődik fel. Nekem pedig már nem anyum szava az első, nem hívom folytan fel, ha valami problémám van a férjem hívom előbb, nem minden hétvégén vagyok otthon sőt kb félévente megyünk haza.....Nem mondom hogy mindig így van de nálunk ez így alakult..
2016. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most attól függ, ez alatt mit értesz. Azt semmiképp nem fogadnám el, hogy ne legyek a legfontosabbak között. Szóval ha betegen megpusztulok otthon, igenis legyen velem, ne a hobbijával foglalkozzon, ahogy a gyerekkel is ne csak nekem kelljen lemondani a dolgaimról, hanem megértse, nekem is kell a privát szféra, így együtt adunk fel a dolgainkból.

Ha úgy érted, hogy a szülei is olyan fontosak mint én, az természetes, de akkor egyenlő fontos, és más dologban! Ne abban fejeződjön ki, hogy ha nem tetszem az anyósnak, akkor elhagy, hanem ha a beteg anyukájának segíteni kell, akkor ugrik.

De azt nem viselném, hogy fontosabb legyen bármi más mint én. Tudnom kell, hogy maximálisan számíthatok erre az emberre.

2016. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
ezt az egoista kérdést. Miért kellene csak 1 valamit szeretni az életben? Betyöpösödöttség, kizsákmányolás komolyan mondom.
2016. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem azt jelenti, hogy más nem lehet fontos.


Persze, hogy lehet, és kell is mást is szeretni!


De ezek szerint te örömmel vállalnál gyereket egy olyan emberrel, akinek a munkája a legfontosabb, vagy a barátai! :)

2016. jún. 29. 15:23
 9/13 anonim ***** válasza:
ha tudná a határt, akkor igen. De ha munkamániás lenne, akkor nem.
2016. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy munkamániásnak mindig fontosabb lesz a munkája, mint a családja, ezen nem fogsz tudni változtatni. Az , hogy a barátok is fontosabbak azt jelzi, hogy nem Te vagy számára a megfelelő, én nem vállalnék gyereket ilyen kapcsolatban.
2016. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!