Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jónők", ti hogy kezelitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jónők", ti hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon új helyzetben vagyok 1-2 éve. Valamitől jó nő lettem a férfiak szemében, és nem tudom, hogy kell kezelni ezt. (Azt sem, hogy mitől lettem az..) Szóval vannak gyerekeim, férjem, és közben mégis sok férfi, akivel munka, önkéntesség, bármi miatt érintkezem, nagyon keresi a társaságom, ha nincs velem a férjem, állandóan fuvarozni akarnak, meghívni erre arra, beszélgetni velem. (Csppet sem vagyok kihívó, túlközvetlen, semmi lyesmi, és szerintem különösebben szép sem.) FOGALMAM SINCS, hogy szoktátok ti lányok ezt kezelni, ha kapcsolatban vagytok! De biztos, hogy van, akinek ez a természetes, mert egész életében így volt, hogy körülvették, de nekem ez teljesen új. Szó sincs félrelépésről, semmi llyesmi, csak nem tudom, hogy az ember ilyenkor természetesen elfogadja egy helyzetben, hogy hazavigyék pl. autóval, ha az illető ennyire akarja, vagy inkább minden ilyen dolgot vissza utasít? nem tudom, hogyan viselkedjem. A kávémeghívást meg még inkább nem tudom, hogy kezeljem, eddig ügyesen visszautasítottam. (nem hiszem, hogy megdugni akarnának, nem vagyok ez a modell alkat..)


Lányok írjatok nekem erről, mert totál kezdő vagyok, értetlenül állok eme helyzet előtt...Mostanra már mindennapos kezelendő feladattá vált valami, amiről régen fogalmam nem volt, hogy milyen, engem a fiúk kamaszként messze elkerültek, főiskolán tanultam, csak lány barátaim voltak...értitek. A férjem is társkeresőn keresztül lett, mondjuk az sima ügy volt, mert olyan élmény volt már az első randi, mintha együtt nőttünk volna fel, még kívülről is hasonlítunk, minden...


2016. júl. 4. 09:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem ilyen szexuális módon közelítenek hozzám, hanem tényleg a társaságomat keresik.
2016. júl. 4. 09:47
 2/14 anonim ***** válasza:
Van, akinek kimondottan előnyére válik a kor. Lehet a gyerekek után most jö be az alakod nekik. Szerintem örülj neki és fordítsd az újonnan szerzett jónős tulajdonságaidat a férjedre. Ftissíts a kapcsolatotokon.
2016. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok jó nő, lehet azért is van úgy, hogy ha valaki így viselkedik, elkönyvelem, hogy barátkozni akar.


Hordom a gyűrűm, beszélek a családomról, a férjemről, kb. fél óra után mindenkinek tiszta sor, hogy itt nem lesz semmi. Mégis van olyan, aki keresi a társaságom, meghív egy kávéra, kinyitja az ajtót előttem, szakadó esőben levisz kocsival a vasútállomásra, stb. Ezt nem kezelem másképp, mintha pl. egy női kolléga ajánlaná fel.

Amíg nem megy túl messzire (nálam az érintések alapból kizártak, nem szeretem ha megérintenek), addig nem veszem a lapot.

Ha évente egyszer van egy bátor jelentkező, aki többet akar, azt meg udvariasan elhárítom, hogy bocs, férjnél vagyok (ha eddig ez nem lett volna tök egyértelmű...).


Gondolom, jó fej, szimpatikus csaj vagy, és szívesen beszélgetnek veled. :)

2016. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na ez az, ezt köszi, ez volt a lényeg, úgy kezeled,mintha női kolléga lenne és ennyi.

Köszi!!!

Ez nagy segítség volt!

2016. júl. 4. 09:53
 5/14 Linó03 ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, csak fiatalabb vagyok (20), és nem férjem, hanem barátom van. Ha társasággal (vagy akár csak egy valakivel) valamire várnunk kell, én el szoktam fogadni a tea vagy fagyi meghívást. Úgyis fogyasztok valamit, és amikor fizetnék, nem engedik, hogy én fizessem - volt már rá példa. És igen, fuvarozni is többen szeretnének, én élni szoktam a lehetőséggel, nincs benne semmi rossz. Azokat az embereket szoktam kerülni, aki számomra túl sokszor beszél szexuális témáról, viccelődik vele, vagy utal rá. Az ilyet egy idő után kényelmetlennek érzem még akkor is, ha tudom, hogy ennél tovább nem megy.

Amúgy nálunk nem csak a jó nőknek szoktak ezekkel kedveskedni, amiket leírtál, hanem úgy általában, a lányoknak, nőknek. Persze a "jó nőknek" gyakrabban.

2016. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aha. Hát ez az, hogy nálunk nem. A többiek, a helyszínen nem részesülnek eme kiváltságokból akkor és ott. Na és ez volt nekem a furi,csak engem, csak nekem, és nem egy ember, és nem egy helyszínen. (mert ismerem én ezt, de a másik oldalról!! :D :D Szóval régen én voltam, aki nem részesült sosem, és az én egyszerű földi halandó barátnőim, a 3 grácia, (jeképes, de ez az igazság, mindenhol volt 3 menő csaj) ők meg igen. Mondjuk nem irigyeltem ezt, de nyilván észrevettem már akkor is a másik oldalról, én meg jól elvoltam a normális barátnőimmel.
2016. júl. 4. 10:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Rólam valahogy lerí, hogy igénylem az ellenkező nemű emberek társaságát, ezért hozzám szoktak közeledni. Én csajos munkahelyen dolgozom, de az az egy-két pasi engem szokott kiszúrni, meg amúgy is, a buszon is jönnek beszélgetni. Nem mintha olyan jó nő lennék, csak nagyon közvetlen, de picit fiús.

Vannak, akik barátkozni akarnak (bár egy férfi ismerősöm azt mondta, minden pasi dugni akar, aki kedves :)), de legalábbis bátorság hiánya miatt nem mennek tovább. Tőlük nem kell félni, csak nem kell nyomulósnak lenni, nehogy mégis felbátorodjanak. Minden férfit rá lehet ugyanis venni, hogy többet akarjon, ők nme olyan bonyolultak, mint a nők. Volt például egy fiú barát, aki két év ismeretség után kezdett közeledni.

Az autós fuvarokat én a helyedben kerülném, mert azok általában csak keringőre felhívások. Nem tudom, miért van ez, de hidd el, hogy olyan, főleg, ha ismétlődik. Az ilyen pasik inkább előbb, mint utóbb be fognak próbálkozni, kiszálláskor marasztalnak, megfogják a combod, stb. Volt olyan pasi, aki nekem szegezte a kérdést (persze kicsit viccesen), hogy hol a viszonzás. Utána be is próbálkozott. De a lényeg az, hogy a kocsis fuvarjaim többsége így végződik. De mindenesetre egyértelmű szívességnek számít.

Ha pasid van, jól fontold meg ezeket, ha meg szingli vagy, élj vele belátásod szerint. :)

2016. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez meg egy másik vélemény volt, mint az előtted szólóké. Hm. itt már több férfitól olvastam olyat, hogy ők nem keresik olyan nő társaságát, aki nem tetszik nekik legalább egy kicsit is. Persze, mivel a nő foglalt, ez nem jelenti azt, hogy feltétlen akkor be is próbálkozik.De azért ez is elgondolkodtató. Mondjuk, ezt lehet úgy is kezelni, hogy nem vesszük figyelembe, és akkor él az 2. 3. válaszoló válasza, tekintet nélkül arra, hogy vonzódik e hozzánk az illető, vagy nem.
2016. júl. 4. 10:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nincs abban ha lemegyek egy kavera a kollegaval ha egyebkent is meginnam,de azert ezt erdemes helyen kezelni,nem batoritani es nem rendszeres programkent ugyanazzal.Ha vmelyik hazadobott,tudott rola a ferjem is,ha osszefutottunk bmelyik kollegaval,bemutattam a ferjem,aki abszolut kepben volt es igy nem volt feltekeny.De munkaidon tul kettesben programot csinalni nem ugyanaz egy kolleginaval mint egy kollegaval,ilyenben sosem voltam benne."Koszonom nem,sietek haza a csaladomhoz." Egy ido utan mind felfogja.Ugratas, pici flort nekem belefert,de kizarolag munkaido unalmasabb perceinek eltoltesere.
2016. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pedig a másik oldalról közelítem meg a dolgot, ugyanis én férfi vagyok.

Én nagyon közvetlen és úgy vettem észre, szimpatikus is vagyok az embereknek. Sok lánybarátom van, több mint fiú, nekem fontosak a társas kapcsolatok és a kommunikáció.

Van olyan lánybarátom és kolléganőm (akit szintén lánybarátként kezelek), hogy nagyon közvetlen vagyok, segítek, beszélgetek, meghallgatom, fuvarozom, ebédre hívom, kölcsön adok és ez mindig kölcsönös.

Nyilván férfiként minden ismert nőnél megfordul a fejemben h pl. milyen lehet meztelen v az ágyban, de ez csak így gondolati szinten és csak az elején.

Minden lánybarátomat barátként kezelek és gondolom ők is így kezelnek engem. A szimpátia és a barátság kölcsönös, még adott esetben szexuális v párkapcsolati gondokat is meglehet pár emberrel beszélni ha épp olyan van.

Testi érintkezés van, egy rövid átkarolás, haj átrendezése ha épp vhol nem jól áll, combra rácspás beszélgetés közben, stb. Tehát ezek akkor működnek jól, ha vkivel kölcsönös a jó baráti viszony, hiszen az embernek kevés igazán jó barátja van, akivel bármilyen probléma átvészelhető.

Van családom, és barátnőimnek is, tehát társkleresés része kizárva.

39F

2016. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!