Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom minden nap megiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden nap megiszik 1-2 doboz sört, nem lesz részeg, de zavar, hogy ez a napi rutinja, csak én túlzok szerintetek?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt,3 napot találkozunk hétvégén,de kicsit tartok az összeköltözéstől,ha minden nap látom ahogy 2 doboz sörtől azért picit becsiccsent.

2016. júl. 4. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell részegre innia magát az embernek ahhoz, hogy alkoholizmusról lehessen beszélni. A függőség a rendszerességen, nem a mértéken múlik. Ha nem tudja végigcsinálni a napokat a sör nélkül, az bizony alkoholizmus.
2016. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
Ha két doboz sörtöl becsiccsent az lehet zavaro. Egyébként semmiség.
2016. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
az állandó kevés károsabb mint a havonta egyszer rengeteg pia mert a máj hozzászokik és kevésbe funkciónál
2016. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
az semmi ! régen minden ebéd után ittak 1 nagy pohár vörös bort meg stanpóval kezdték a napot még se voltak alkolisták a régi emberek
2016. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

De igen, a régi emberek alkoholisták voltak, sőt azok is (főleg vidéken), akik ma is így élnek.



Ahogy elhangzott az alkoholizmus nem a mértéken múlik, nem azon, hogy részegen tántorogsz e, hanem azon, hogy rendszeres e, hogy milyen hatása van, ha mégsem kapod meg heteken át azt a 2 sört, vagy azt a 2 felest

2016. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazából nem látom a legtöbbször,hogy becsiccsentett volna,olyan mintha semmit sem ivott volna,de egyszerűen zavar,hogy minden nap lemegy neki egy dobozzal, vagy kettő is valamikor.
2016. júl. 4. 20:56
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Hát... Én két jó üveg bajor sörtől kicsit fejre állok. Persze a német sörök 5-6%-osak, nem 2%, mint az otthoniak. Én is szoktam sörözni. 2 hét alatt elfogy körülbelül 6 üveg. Valamikor több valamikor kevesebb.
2016. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%

Jól gondold meg a dolgot, ha már most látod az előjeleket!


Sokan elnézik a dolgokat, hogy "áá majd csak megváltozik!"

Aztán idővel rosszabb lesz...

2016. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Ez semmi,de komolyan,lanykent megiszok en is szinte minden nap 1-2dobozzal. Ennyire nem kene beleszolnod amig nem reszeg... masreszt kb egeszsegesebb mint a cukros uditok
2016. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
A sörnek alacsony az alkoholtartalma. Apám és öcsém is iszik, ilyen melegben jólesik nekik, de nem isszák részegre magukat. Én nem szeretem az ízét. Kis mértékben az alkohol nem ártalmas, némelyik pedig még hasznos is az egészségre. Gond akkor van, ha valaki nem tudja tartani a mértéket, illetve függővé válik (a napi rutin még nem függőség, ha nem akad ki, ha mondjuk kimarad).
2016. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!