Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy ember kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ember kapcsolatban ilyen? Miért? L

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó. Mindig szinte ugyanazokkal a dolgokkal kapcsolatban panaszkodik. Nem értékelik, nem veszik észre, hogy igyekszik. Nem érzi magát jól emiatt. Sokat dolgozik, mégis semminek sem örül, hiába elérte azt, amire vágyott (részben, még vannak céljai). Folyton stresszel, ideges, feszült.


De ott a barátnő... Ha valakinek van párja, azért az nem ilyen pesszimista, kiégett. Mert úgy érzi kiégett szinte...


Ez depi? Vagy mi?


2016. júl. 4. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Depresszió, igen. Lehet, hogy rólam van szó?!
2016. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bármi lehet a mai világban. :D

De amúgy nem hiszem.

Debreceni vagy?

2016. júl. 4. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de teljesen ugyanilyen állapotban vagyok. Akaratgyenge emberek vagyunk, beletörődünk a helyzetünkbe, de a változtatás a komfortzónánkon kívül esik, így inkább elfogadjuk ezt és sajnáltatjuk magunkat. Magam nevében tudok beszélni, nem tudom, ő is ilyen-e, de van még rajtam kívül pár ilyen ember ebben a szétcseszett országban.
2016. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval hiába ott a párod, nem adja meg, amit kell? Érzelmi téren, támogatás terén stb? Vagy általános a probléma?
2016. júl. 4. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ritkán vagyunk együtt, nincs lehetőségünk mindennap megoldani. Náluk is fennáll ez a helyzet?


Egyébként szép lenne minden, de így nagyon kínzó...

2016. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ők taliznak, ha tudnak. Igen,az rosszz ha a másik nincs ott, ahol kellene, hogy legyen.
2016. júl. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!